Přidat článek

PR články Ubytování

Úvodní stránka » Ubytování

  << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>
 1. V Lázních Luhačovice slavnostně otevřeli první etapu pěší zóny Detail

 2. Dovolenky na Slovensku a Česku sú čoraz atraktívnejšieDetail

 3. Lázeňskou sezónu v Luhačovicích zahájí 12. květnaDetail

  Třídenním pásmem programů Otevírání pramenů zahájí Lázeňskou sezónu Lázně Luhačovice v pátek 12. května a slavnosti vyvrcholí svěcením pramenů v neděli 14. května. V sobotu nebude chybět tradiční přímý přenos rozhlasového pořadu Tobogan (11.00 hod.) s Alešem Cibulkou, koncert skupiny AG Flek na Lázeňském náměstí od 16.00 hod. a jarmark lidových řemesel. V neděli to bude slavnostní mše svatá od 10.00 hod. a po ní svěcení pramenů. Sváteční den vyvrcholí odpoledním vystoupením folklorních souborů v 15.00 hod. Informuje Ing. Jiří Dědek, MBA, výkonný ředitel Lázní Luhačovice, a. s.

 4. Zámocký hotel The Grand Vígľaš ožije tradičným historickým podujatímDetail

  Na Zámku Vígľaš aj tento rok vzdajú hold jednému z najvýznamnejších panovníkov Uhorska a českému kráľovi Žigmundovi Luxemburskému (1368-1437), ktorý pôsobil aj na Vígľašskom panstve. V priestoroch súčasného zámockého hotela The Grand Vígľaš sa budú v sobotu 6. mája konať Žigmundove slávnosti so začiatkom o 11.00 hod. Návštevníci si budú môcť vychutnať historickú atmosféru, využiť bohaté služby hotela a zabaviť sa pri pestrom programe pre deti a dospelých. Informovala o tom marketingová manažérka hotela Katarína Lenhardtová. „Podujatie poteší záujemcov o dejiny vrcholného stredoveku, ale aj rodiny s deťmi. Slávnosti zaháji symbolický výstrel z dela, po ktorom bude nasledovať sprievod kráľa Žigmunda s jeho dvorom a príchodom na zámok. Návštevníci budú môcť navštíviť stredovekú krčmu, kde sa odohrá šermiarska etuda, alebo si pozrieť interaktívne vystúpenie dobových tancov skupiny Florent s bohatými renesančnými choreografiami. Kto bude chcieť, môže sa do tanca aj zapojiť. Zaujať by mali

 5. Penzion Michelle, ubytování Český rájDetail

  Penzion Český ráj, ubytování Český ráj, apartmány Český ráj.

 6. Známy apartmán v TatráchDetail

  Apartmán C12

 7. Ubytujte se v SIVEK HOTELS a užívejte si magičnost adventní PrahyDetail

 8. Pokud Silvestr, tak v Bohemia-lázních v Karlových Varech Detail

  Kde je nejlepší strávit závěr roku a Silvestra? Přece v Karlových Varech v zařízeních Bohemia-lázní, a. s. Nejenže se vyřádíte na silvestrovské zábavě, ale konečně uděláte krok správným směrem. Právě kombinace zábavy, relaxu a procedur je to nejlepší, co můžete udělat pro své zdraví. Navíc v překrásném prostředí historických lázní světového jména. Odpočinete si od stresů a začnete nový rok nabiti pozitivní energií. Nemusíte si dávat ani novoroční předsevzetí, vždyť hned na začátku roku děláte to, co je správné. Neobstojí ani výmluvy, že je to daleko. Právě o dovolené máte času dost a těch pár hodin cesty vám stojí za výjimečný zážitek.

 9. Na Silvestra je nejlépe v lázních a wellness, dopřejte si jeDetail

 10. San André - ubytovanie Vyšné RužbachyDetail

  Rezort San André je kompex ubytovaní v blízkosti lyžiarskeho strediska Skipark Vyšné Ružbachy.

 11. Rezervujte si podzimní, zimní, silvestrovský pobyt v Lázních LuhačoviceDetail

 12. APHRODITE PALACE potěší bohaté návštěvníky ještě větším luxusemDetail

 13. Slovenští novináři potřetí za sebou na Dnech slovenské kulturyDetail

  Lázně Luhačovice, a. s., navštívili ve dnech 4. - 6. září 2015 slovenští novináři. Absolvovali prohlídku lázní s výkladem o historii Luhačovic ve vztahu ke společenskému dění a pobytem osobností ze Slovenska a jedinečnosti luhačovických minerálních pramenů. Zúčastnili se i na koncertě vokální hudební skupiny Fragile v rámci Dnů slovenské kultury. Zároveň si na vlastní kůži vychutnali blahodárné účinky lázeňských procedur a výjimečné vlastnosti zdejších minerálních vod. Novinářská cesta (press trip) byla zaměřena především na seznámení se zachovalými díly nejvýznamnějšího slovenského architekta Dušana Samuela Jurkoviče (1868-1947), ale i se samotnými lázněmi a účinky tamních minerálních pramenů na čele se světoznámou Vincentkou.

 14. Dny slovenské kultury v Luhačovicích, tentokrát s Fragile i SkaličanemDetail

 15. Selský Dvůr čeká gurmány s menu „Global Chefs Challenge“Detail

 16. Dny slovenské kultury v Luhačovicích, tentokrát s Fragile i SkaličanemDetail

 17. Lázním Aphrodite v Rajeckých Teplicích roste klientelaDetail

 18. Lázním Aphrodite v Rajeckých Teplicích roste klientelaDetail

 19. Dovolená v ČR s dětmiDetail

  Brouzdáte po internetu a hledáte ten správný tip na pohodovou dovolenou? Všude na Vás vyskakují nabídky exotických krajů, ale Vás láká spíše atraktivní dovolená s dětmi v Čechách nebo na Moravě?

 20. Zážitková turistika v Prahe láka na nepreberné množstvo akciíDetail

 21. Dovolená v jižních ČecháchDetail

  Prázdniny jsou taky a vy hledáte vhodnou dovolenou s dětmi? Co tahle navštívit jižní Čechy.

 22. Wellness Hotel Chopok je během léta plný atrakcíDetail

 23. V Bardejovských kúpeľoch sa koná 61.Medzinárodné hudobné letoDetail

 24. V Bohemia-lázních, a. s., Karlovy Vary roste počet českých návštěvníkůDetail

 25. Bojnický letný slnovrat je prezentáciou turistickej destinácie RHNBDetail

 26. Letná sezóna vo Vysokých Tatrách začína, príďte sa zabaviť a zrekreovaťDetail

 27. Kúpele Rajecké Teplice privítali macedónsku futbalovú reprezentáciuDetail

 28. Príďte v lete na podujatia do Tatier a ubytujte sa výhodne v SOREIDetail

 29. Ubytování Vysoké Tatry, Villa Danielův DůmDetail

 30. Gurmánský ráj v APHRODITE PALACE v Rajeckých TeplicíchDetail

  Lázně Rajecké Teplice (Kúpele Rajecké Teplice, a.s.) jsou mezi klientelou známé a oblíbené nejen svými léčebnými a wellness procedurami, ale také luxusním ubytováním a vyhlášenou kuchyní. Snaha majitelů proniknout mezi evropskou lázeňskou elitu je podpořena kvalitní gastronomií. Loni otevřenému luxusnímu čtyřhvězdičkovému lázeňskému hotelu APHRODITE PALACE dominuje velkolepá stylová lobby a restaurace s open konceptem pro 205 osob, zdobená italským a indickým mramorem, onyxem, 24-karátovým zlatem, vzácnými dřevinami a skleněnými vitrážemi. Lázně letos přicházejí s technologickou novinkou přípravy jídel podle evropských trendů. Kromě toho do konce roku dokončí propojení restaurace s nočním barem s lounge.

 31. << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>