Přidat článek

PR články Zájezdy

Úvodní stránka » Zájezdy

  << < 1 2 3 > >>
 1. Využite čarovnú jeseň na prechádzky prírodou a relax Wellnessujte a oddychujte v hoteloch SOREA!Detail

 2. KrétaDetail

 3. Severovýchod Slovenska má co nabídnout i na podzim a v ziměDetail

  V zimě mají příznivci vojenské historie na severovýchodě Slovenska omezené možnosti seznamování se s touto zajímavou kapitolou osvobozování Slovenska. Hlavní sezona trvá od 1. května do 15. října, pak Vojenské historické muzeum, Muzejní oddělení Svidník, některé atrakce omezí. Uzavřená je vyhlídková věž na Dukle i samotný Památník Československé armády na Dukle, který je přírodním areálem, národní kulturní památkou a patří k nejnavštěvovanějším místům regionu.

 4. Lázně Luhačovice pomáhají dětem od 1,5 roku Detail

  Každý rodič by udělal pro zlepšení zdravotního stavu svého dítě vše, co jen může. Naštěstí současná medicína umí kromě léků využít také blahodárných účinků lázní. Jedním z nejlepších míst, kde mohou vašemu dítěti pomoci, jsou dětské léčebny akciové společnosti Lázně Luhačovice. V největších moravských lázních se u dětí léčí především nemoci dýchacího ústrojí, ale i obezita, nemoci trávicího ústrojí a také kožní a onkologická onemocnění a to již od 1,5 roku věku s doprovodem.

 5. Oplatí se jet do USA na dovolenou?Detail

 6. USA - země skvělých destinacíDetail

  Mnohými milovaná, některými nenávidená. Země obrovské rozmanitosti a pestrosti. Kdyby ste tam strávili rok, stále by ste měli co objavovat. Od velkolepých mrakodrapů v New Yorku, přes přírodní krásy narodních parků jako Yellowston, po hory v Aspenu.

 7. Kúpele Rajecké Teplice vlani preinvestovali 10 mil. EURDetail

  Slovenské liečebné kúpele (SLK) Rajecké Teplice, a.s. preinvestovali v roku 2014 celkovo 10 miliónov EUR, najmä na prestavbu 4-hviezdičkového hotela APHRODITE PALACE. Zvýšenie ubytovacích kapacít a rozsahu a kvalitatívnej úrovne služieb sa prejavili aj v náraste klientely za minulý rok. Celkový počet klientov vlani dosiahol 25 354, z toho zo Slovenska bolo 13 793. Rebríček zahraničných hostí vedie ČR so 7 865 návštevníkmi, nasleduje Poľsko, Rusko, Nemecko, Litva, Rakúsko, Ukrajina, Bielorusko, Líbya, Taliansko, Saudská Arábia, Lotyšsko, Izrael a Kuvajt. Informuje o tom viceprezident SLK Rajecké Teplice Zdenko Miškolci.

 8. Za voňavým adventom a vianočnými trhmi do blízkych metropol. Pohodlne a rýchlo – jedine so žltým vlakom či autobusom.Detail

 9. Hit konca prázdninového leta - výhodné jazykové pobyty v Austrálii so STUDENT AGENCY. Detail

 10. Online letenkyDetail

  Online letenky

 11. Modernizované vlaky RegioJetu sú už teraz pripravené jazdiť na trati do Košíc zvýšenou rýchlosťou až 160 km Detail

 12. Cestujte na výlety vlakmi RegioJet do termálnych kúpalísk Detail

 13. Online letenkyDetail

  Online letenky

 14. Letenky do celého světaDetail

  Letenky do celého světa

 15. Levné letenky do zahraničíDetail

  Levné letenky do zahraničí

 16. Poznávací zájezdy ŘímDetail

  GEOPS - specialista na poznávací zájezdy, pobyty u moře s výlety, relaxační zájezdy do termálních lázní, pohodové týdny v horách, zájezdy za gastronomií a vínem, za historií, architekturou a na výstavy, za turistikou.

 17. Senioři znovuobjevují Chorvatsko. Vracejí se do kempůDetail

  Čeští senioři se začínají vracet na pláže Jadranu. Lákají je zejména mimosezonní termíny, kdy je dovolená nejen levnější, ale také počasí je pro ně příjemnější.

 18. Vzhůru za exotikou!Detail

  Využijte aktuální zájezdy do exotických lokalit a dopřejte si jedinečnou dovolenou.

 19. Nevšední letní dovolená? Vyzkoušejte dovolenou v Řecku!Detail

  Letní dovolená v Řecku je jedinečným zážitkem. Poznejte i vy jedinečnou krásu řeckých ostrovů a prožijte dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků.

 20. Vychutnejte si pohled na svět z ptačí perspektivyDetail

  Opusťte přízemní starosti a vydejte se vstříc oblakům a to nejen myšlenkami. Zážitkové dárky jsou v poslední době velmi oblíbené a pokud chcete darovat něco opravdu originálního, rozhodně vyzkoušejte balónové létání.

 21. Ostrov Ischia v jižní Itálii a jeho památkyDetail

  Když dovolená u moře, tak určitě ostrov Ischia, který se nachází v Jižní části Itálie, blízko známého města Neapol. Ostrov Ischia vás upoutá nejen krásou moře a okolní krajiny, ale i nespočtem památek.

 22. Dopřejte si slunnou last minute dovolenou v Bulharsku!Detail

  Černé moře je mezi českými turisty tradičním místem pro dovolenou.

 23. Prodloužený víkend v Istanbulu? Letošní hitDetail

  Svátky nalákaly mnoho Čechů na prodloužený eurovíkend. Táhla kultura, památky i nákupy. Češi letos objevili nový způsob, jak si zpestřit volný čas. Prodloužený víkend trávili ve větší míře na nákupech v Turecku. Podle cestovní kanceláře TopFly.cz, která se na Turecko specializuje, narostla poptávka o 40 %.

 24. Pozor, dovolená pro děti zdarma!Detail

  Cestování je pro většinu lidí vítaným odreagováním od stresu a starostí všedních dní.

 25. Cesta do Thajska Detail

  Už je to rok, co se moje nejlepší kamarádka musela odstěhovat se svými rodiči do Thajska. Naštěstí jsme zůstali v kontaktu a dokonce jsme už naplánovali, kdy se za ní podívám. Hrozně se těším, protože ji znovu uvidím a navíc to pro mě bude skvělá dovolená. Musím si samozřejmě vyřídit vízum do Thajska a potom už jen zabalit kufry nakoupit nové plavky, další hadříky a můžeme vyrazit

 26. Představujeme Thajsko - exotický klenot jihovýchodní AsieDetail

  Thajské království, dříve nazývané Siam, je jednou z nejznámějších zemí jihovýchodní Asie a pro turisty z celého světa je symbolem exotiky.

 27. Galerie Detail

  Ano, ano, stále jsem studentka a docela mi to vyhovuje. Teda jak kdy. Ale celkově bych neměnila. Díky tomu, že studuju na filozofické fakultě umění, tak škola mi přináší hodně zajímavých podmětů a zážitků. Vždycky jsem si strašně ráda malovala, doma jsem pomalovala všechno i k maminčinu zděšení i zeď na schodišti, tudíž usoudila, že by bylo fajn, kdybych se vyřádila někde jinde. Zapsala mě do kroužku výtvarné výchovy v první třídě.

 28. Znáte španělský ostrov Ibiza?Detail

  Říká vám něco pojem Baleárské ostrovy? Pokud ano, pak jistě víte, že se jedná o souostrostroví v západní části Středozemního moře a oblíbený cíl turistického ruchu. Mezi nejznámější ostrovy Baleár patří Mallorca, Menorca a Ibiza. V tomto článku jsme si pro vás připravili bližší informace o posledním zmiňovaném, ostrově Ibiza, který je proslulý svými nádhernými plážemi a také nočním životem, díky čemuž je Ibiza oblíbeným místem pro dovolenou zejména mezi mladšími turisty.

 29. Letní dovolená – pobyty v AlpáchDetail

  Alpské oblasti se stávají stále častějším cílem pro letní dovolené, protože nabízí širokou škálu zážitků a možností. Velkým lákadlem je rozhodně krásná a malebná příroda s výhledem na vysoké vrcholy alpských ledovců.

 30. Letní dovolená – pobyty u mořeDetail

 31. << < 1 2 3 > >>