Přidat odkaz

Katalog stránek Auta

Úvodní stránka » Auta

  1. Zrušení povinného ručení

    FREE ThumbshotsNa českém trhu jsou desítky pojišťoven a jejich konkurenční soupeření přináší neustálé vylepšování parametrů produktů, inovace a cenově zvýhodněné nabídky. Změna pojišťovny dnes není nikterak administrativně náročným krokem. Na těchto internetových stránkách najdete všechny potřebné informace a rady, jak postupovat, pokud se rozhodnete změnit svou stávající pojišťovnu.


  2. Povinné ručení 2010

    FREE ThumbshotsSjednejte si výhodné povinné ručení pro rok 2010, pohodlně a rychle. Dokladem, že máte na rok 2010 povinné ručení, je tzv. zelená karta.


  3. povinné ručení 2012

    FREE ThumbshotsDirect pojišťovna vám zaručí rychlé a levné povinné ručení 2012. Sjednání online, virtuální kalkulačka, za každých 12 měsíců beze škod sleva z pojistného 5 %. Bonusy za jízdu bez nehod vám Direct pojišťovna započte i z předchozích povinných ručení u jiných pojišťoven. Cena povinného ručení Vám bude ušita přímo na míru, a až o 20 % méně proti průměrným sazbám (je zcela online a vy tak nemusíte platit za zbytečnosti, ale pouze za pojistku samotnou).