Přidat odkaz

Katalog stránek Auto, moto

Úvodní stránka » Auto, moto

 1. Nosiče na auto

  FREE ThumbshotsStřešní nosiče na auta se čím dál více stávají nezbytností. Můžete je využít nejen při přepravě nadměrných nákladů, ale také na cestě za lyžováním nebo při cyklotůrách. Stejně tak se vám může hodit střešní box, který jistě využijete při cestě na letní dovolenou pokud jste se rozhodli použít své auto.


 2. Autokosmetika - profesionální autokosmetika

  FREE ThumbshotsAutokosmetika - profesionální autokosmetika - eshop kompletní řady autokosmetiky od zastoupení Sonax ČR. Novinkou jsou cenově zvýhodněné balíčky autokosmetiky s bonusem ve formě slevové karty SPHERE pro nákupy v 8.000 obchodech v ČR


 3. Půjčovna dodávek

  FREE ThumbshotsEuropůjčovna s.r.o. se orientuje na krátkodobý a dlouhodobý pronájem dodávek a užitkových vozů do 3,5 tuny.


 4. Výkup aut

  FREE ThumbshotsVýkup automobilů


 5. Zrušení povinného ručení

  FREE ThumbshotsNa českém trhu jsou desítky pojišťoven a jejich konkurenční soupeření přináší neustálé vylepšování parametrů produktů, inovace a cenově zvýhodněné nabídky. Změna pojišťovny dnes není nikterak administrativně náročným krokem. Na těchto internetových stránkách najdete všechny potřebné informace a rady, jak postupovat, pokud se rozhodnete změnit svou stávající pojišťovnu.


 6. Povinné ručení 2010

  FREE ThumbshotsSjednejte si výhodné povinné ručení pro rok 2010, pohodlně a rychle. Dokladem, že máte na rok 2010 povinné ručení, je tzv. zelená karta.


 7. TimoCom - Doprava s budoucností!

  FREE ThumbshotsTimoCom Soft- und Hardware GmbH byla založena 1997 a je poskytovatelem IT služeb všem firmám podílejícím se na přepravě. Za několik málo let se TimoCom rozrostl na středně velký podnik. Pomocí velkého týmu mezinárodních pracovníků nabízí TimoCom dvě evropské zadávací platformy: TC Truck&Cargo®, která je lídrem mezi burzami nákladů a volných vozů a TC eBid® - online platformu pro výběrová řízení na dopravu. V online burze TC Truck&Cargo® se nabízí jak náklady, tak i volné vozy v rámci celé Evropy. TC eBid® pomáhá odesílatelům z průmyslu a obchodu a speditérům při managementu výběrových řízení a zjednodušuje obchodní postupy mezi vámi a poskytovateli přepravy.


 8. Pneumatiky Continental

  FREE ThumbshotsContinental Pneu je čtvrtý největší výrobce pneumatik na světě. Jejich neumatiky patří mezi ty nejbezpečnější. Pokud stále váháte, ContinentalPneu.net se vás pokusí přesvědčit, že právě pneumatiky Continental budou pro vaše vozidlo ty pravé.


 9. povinné ručení 2012

  FREE ThumbshotsDirect pojišťovna vám zaručí rychlé a levné povinné ručení 2012. Sjednání online, virtuální kalkulačka, za každých 12 měsíců beze škod sleva z pojistného 5 %. Bonusy za jízdu bez nehod vám Direct pojišťovna započte i z předchozích povinných ručení u jiných pojišťoven. Cena povinného ručení Vám bude ušita přímo na míru, a až o 20 % méně proti průměrným sazbám (je zcela online a vy tak nemusíte platit za zbytečnosti, ale pouze za pojistku samotnou).


 10. půjč si vůz.cz - pronájem vozu Škoda Felicia

  FREE Thumbshots