Přidat odkaz

Katalog stránek Ostatní

Úvodní stránka » Ostatní

 1. Alkaj - Chemické výpočty

  FREE ThumbshotsStránky pro procvičení, výuku a zopakování chemických výpočtů. Ke stažení je zde i krátká sbírka úloh a java aplikace pro procvičení výpočtů z chemie.


 2. plzen-cz

  FREE Thumbshotsinformační portál Plzeňského kraje


 3. Penzijní připojištění

  FREE ThumbshotsNa webu najdete podrobné informace o penzijním připojištění. Jeho výhody, jako je státní podpora, daňová úleva, dobrovolný příspěvek zaměstnavatele a další.


 4. Vlajky - prapory, vlaječky, státní vlajky, vlajky měst a obcí

  FREE ThumbshotsNámořní vlajky, reklamní vlajky, standarta, vlajky státní a národní, vlajky mezinárodních organizací, vlajky českých krajů, měst a obcí, vlajky spolkové, církevní, klubové, firemní vlajky a další.


 5. MOJE PRAVDY

  FREE ThumbshotsPravda je jen jedna a tu má každý svou. Hledající může u nás najít pravdu o duchovnu, věcmi mezi nebem a zemí, komunikaci se svým pdvědomím, o léčitelství, kyvadle, alternativní medicíně, nalézt způsob jak svým myšlením prožít svůj život podle svých snů


 6. Šperky-stříbro-dárky.cz

  FREE ThumbshotsProvozujeme obchod se šperky ze stříbra a oceli. Nabízíme náušnice, náhrdelníky, náramky, prsteny, přívěsky, řetízky a dětské šperky v různém provedení - krystaly Swarovski a Preciosa, zirkony, perly, drahé kameny. Luxusní dárky - figurky Preciosa.


 7. Online Poker Správy

  FREE ThumbshotsPokrové pravidlá, stratégie, bonusy, videá, rakeback a správy.


 8. Absolutně přesný čas a vše o čase

  FREE ThumbshotsČas umíme chápat lineárně i cyklicky, matematicky, fyzikálně, psychologicky nebo filosoficky, historicky či futuristicky, nicméně čas, ani přesný čas, zatím z nás nikdo neviděl a pravděpodobně se s ním v brzké budoucnosti ani nesetká. Čas je unikátní fenomén, se kterým s většími či menšími úspěchy lidstvo zápasí od počátků civilizace. Měření přesného času lidstvu trvalo nejméně 5000 let než se člověk dopracoval k dnešním moderním atomových cesiovým, hliníkovým či logickým hodinám.


 9. Horoskopy online & zdarma

  FREE ThumbshotsJaké jsou však prapůvodní důvody vzniku astrologie na její duchovní úrovni ? Spisu významných filosofů se ani toto téma nevyhlo a jak to v životě bývá, za vším je třeba vidět ženu. Horoskopy a astrologie se však postupem času staly v podstatě výsadní doménou mužů, tedy astrologů, hvězdářů a alchymistů. Astrologie sahá do dob, kdy se v Babylonii sledovaly pohyby planet a hvězd,komety, zatmění či počasí. Události na obloze pečlivě zaznamenávali kněží k tomu speciálně učení a pak je mohli vykládat jako různé předzvěsti do budoucna


 10. Inteligentní investor

  FREE ThumbshotsInteligentní investor je internetový blog, který pojednává o podnikání, motivaci k podnikání a k úspěchu. Dále pokrývá rozličná témata okolo financí, peněz a jak peníze fungují. Chcete zlepšit vaši finanční situaci či získat nějaké tipy k podnikání? Navštivte inteligentniinvestor.cz .


 11. Katalog prací ve veřejných službách a správě - on-line | Persona PA

  FREE ThumbshotsONLINE KATALOG PRACÍ VE VEŘEJNÝCH SLUŽBÁCH A SPRÁVĚ S VYHLEDÁVÁNÍM A TVORBOU POPISŮ PRÁCE: Pomůže vám správně zařadit pracovní místa a zaměstnance do odpovídajících platových tříd. Přináší výhodu fulltextového vyhledávání a snadného vytváření popisu práce. Navíc obsahuje databázi vzorových popisů práce, které můžete libovolně využívat.


 12. Portál pro prezentaci firem, oslovte veřejnost.

  FREE ThumbshotsCzech-business.com informuje o dění ve firmách a státní správě. Tiskové zprávy, konference, avíza a události z ekonomiky. Informační servis pro novináře. Služby od napsání tiskové zprávy po zveřejnění a distribuci.


 13. Automatizační technologie

  FREE ThumbshotsDíky automatizaci výroby výrazně snížíte náklady výroby. Automatizace technologie výroby vaše procesy urychlí, zvýší jejich kvalitu, a v neposlední řadě ji výrazně zlevní.


 14. FURMINÁTOR PRO PSY A KOČKY

  FREE ThumbshotsFURMINÁTOR PRO PSY A KOČKY


 15. Superrodina - zpravodajství a kultura

  FREE ThumbshotsSuperrodina přináší informace z celého světa, kulturu, recenze knih, fotogalerie, články čtenářů, nové trailery, e-shop s módním oblečením a magentickými náramky, homeopatickou poradnu a mnohé další


 16. Výročí Svět webu

  FREE ThumbshotsDíky nám už nezapomenete na ničí narozeniny,svátek nebo výročí.My vám to připomeneme!


 17. Mop rotační otočný 360 s odstředivkou

  FREE ThumbshotsMop rotační otočný 360 s odstředivkou mop na podlahu


 18. Létající ryby - Air swimmers konečně i v ČR!

  FREE ThumbshotsAir Swimmers je nejnovější HI-TECH hračka, která pluje vzduchem díky dálkovému ovladání a héliu, kterým je nafouknutá. Dálkové ovládání umožňuje jednoduše ovládat rybu všemi směry o 360 stupňů.


 19. Tlumočení francouzštiny Praha

  FREE ThumbshotsTlumočení francouzštiny do angličtiny a češtiny. Primárně v Praze, ale pracujeme celosvětově.


 20. Nože Wenger

  FREE ThumbshotsNože od švýcarské firmy Wenger Vás nikdy nezklamou. V jejich kolekci najdete vojenské nože, nože kuchyňské, armádní nože nebo kapesní. Právě od ní znáte slovní spojení „Švýcarský armádní nůž“.


 21. Vinařský spolek Želešice

  FREE ThumbshotsVinařský spolek Želešice o.s. je dobrovolné, nepolitické, nevýdělečné, odborné sdružení vinohradníků, vinařů a příznivců této činnosti se samostatným právním subjektem.


 22. Fyzici online

  FREE ThumbshotsFyziky bychom měli znát, vděčíme jim za dnešní svět. Nedávno odstartoval nový internetový projekt Fyzici online, který má za cíl seznámit veřejnost s fyziky.


 23. Holešovské hnutí 2012

  FREE ThumbshotsCtíme olympijské pravido fair play i v politickém souboji. Základním programovým cílem HOH 2012 je demokratická společnost svobodných, rovnoprávných občanů, společnost politicky a hospodářsky pluralitní.


 24. Meteo Aktuality - vše o počasí

  FREE ThumbshotsAktuality z počasí, snímky, teorie, rekordy, předpovědi, jak bylo, fotogalerie, zajímavosti a mnoho dalšího.


 25. ŽIvotné Poistenie 24

  FREE ThumbshotsVšetko o životnom poistení na Životné Poistenie 24.