Přidat odkaz

Katalog stránek Počítače a komunikace

Úvodní stránka » Počítače a komunikace

 1. SEO TcLadin

  FREE ThumbshotsSEO jak ho chápou vyhledávače je míra optimalizace pro uživatele. Vyhledávače se snaží co nejlépe pochopit co uživatelé hledají. Jde o naplnění poptávky nabídkou. Poptávky po informacích. Neutrácejte zbytečně za licence a použijte Open Source Joomla pro svoji webovou prezentaci. Tisíce uživatelů Joomla a obrovská paleta OS aplikací je tím správným argumentem.


 2. Live chat studia Coolcams.cz

  FREE ThumbshotsProfesionální LiveChat studia v centru Brna a Zlína nabízí příjemné prostředí, pracovní dobu dle dohody, online flexibilní plánování směn a každodenní přehled o výdělku. Vysoké výdělky až 80 000,- Kč/měs ( až 8 tis za směnu), výplatu 2x měsíčně, práci v centru Brna nebo Zlína i možnost práce z domova


 3. Tvorba webových stránek Domažlice, Plzeň, Klatovy

  FREE ThumbshotsVytváříme kvalitní webové prezentace, které pomohou zvýšit povědomí o Vaší firmě!


 4. Správa sítě a servis počítačů

  FREE ThumbshotsZajišťujeme opravy, servis, dodávky a nastavení serverů, klientských PC a software, zabezpečení sítě a dat, antivirovou ochranu počítačů a e-mailů.


 5. Databaze firem

  FREE ThumbshotsProdej nejaktuálnějších obchodních databází - získejte kvalitní data pro váš direct marketing


 6. Svět webu- Profesionální návody

  FREE ThumbshotsInternetové stránky plné návodů,tutoriálů atd. o PHP,HTML,Webdesignu,Administraci,Moderaci a IT News.


 7. Nejlepší antiviry

  FREE ThumbshotsNejlepší antiviry - návody a rady, jak se zbavit virů. Antivirové programy, které si můžete stáhnout zdarma. NOD 32 recenze. Tento web slouží jako průvodce při boji proti havěti. Vyhlásili jsme válku virům, pomůžeme Vám s výběrem antiviru, antispyware a dalších ochranných pomůcek. Představíme Vám nejlepší antivirové systémy.


 8. Matini Design - Grafické studio

  FREE Thumbshots


 9. simplivity cz

  FREE ThumbshotsSpolečnost SimpliVity byla založena v roce 2009 s cílem zjednodušování IT. Vyvinula OmniStack™- technologii jenž pomocí 10 vlastních patentů vytváří novou konvergovanou, výkonnou a snadno rozšiřitelnou platformu IT infrastruktury.


 10. SEO rozbor webu, SEO analýza webu, SEO audit webu

  FREE ThumbshotsOptimalizace pro vyhledávače je jednou ze základních technik zvýšení návštěvnosti webu. Správné technické řešení, obsah a struktura webových stránek - to jsou jen některé faktory ovlivňující hodnocení vašeho webu z pohledu vyhledávačů. Zjistěte, jak na tom vaše stránky jsou. SEO analýza odhalí nedostatky a přinese doporučení pro jejich nápravu.


 11. IT Academy - Počítačové kurzy a školenia

  FREE ThumbshotsIT Academy je vzdelávacie centrum, ktoré Vám podá pomocnú ruku, ak si neviete poradiť s modernými technológiami a občas sa pri PC chytáte za hlavu. IT Academy to sú kvalitné a cenovo dostupné počítačové kurzy. Pomôžeme Vám ak potrebujete zvýšiť Vaše IT IQ kvôli zamestnaniu, škole, či vlastnému záujmu. Naučíme Vás hovoriť programovacími jazykmi na kurze C/C++, Java, Visual Basic alebo Python. Rozvinieme Vaše kreatívne JA s pomocou Adobe Photoshop a s programom Adobe Illustrator prenesieme Vaše vízie z papiera do elektronickej podoby. Chcete si vytvoriť vlastný web a neviete ako na to? My Vás naučíme vytvárať moderné dynamické web stránky v jazykoch PHP a Javascript. Ponúkame Vám kvalitné školenia, ktorými Vás budú v príjemnom prostredí prevádzať naši skúsení lektori. Môžete sa tešiť na viac ako 180 kvalitných IT školení.