Přidat odkaz

Katalog stránek Rodina a společnost

Úvodní stránka » Rodina a společnost

 1. Význam jmen, četnost jmen, oblíbená jména, svátky

  FREE ThumbshotsPři výběru jména je dobré znát význam jmen, jejich četnost, oblíbenost.


 2. Topgal - školní batohy

  FREE ThumbshotsZnačkové batohy Topgal patří mezi špičkové zboží na českém trhu. Kvalitní zpracování a originální design. Nabízí praktické dětské batohy, stylové studentské batohy nebo batohy na notebook. Díky řadě vychytávek poslouží lépe, než byste očekávali.


 3. Černobyl - havárie Jaderné elektrárny Černobyl

  FREE ThumbshotsVzhledem k nedostatku zkušeností však nikdo nepočítal s tím, kolik radiace se do ovzduší již uvolnilo a kudy se přesně šíří - mapy zamoření často pozbývaly na aktuálnosti dříve, než se stihla přijmout a uskutečnit adekvátní opatření. Nikdy nebylo oficiálně zkoumáno a také oficiálně zveřejněno číslo objímající počet kontaminovaných osob během prvomájových oslav. Ščerbinskij, tehdejší I. tajemník strany později spáchal, podobně jako akademik Legasov, sebevraždu. Týden po výbuchu černobylského reaktoru stěhování obyvatel z kontaminovaných oblastí stále pokračuje. Evakuováni jsou obyvatelé města Černobyl 7 km od elektrárny, následují všechna města a vesnice v okolí 30 km od výbuchu. Je vystěhováno přes 140 000 lidí, z nichž někteří jsou již smrtelně kontaminováni. Oblast o rozloze 300 000 ha je odříznuta od zbytku světa. SSSR svádí svou poslední velkou bitvu s neviditelným nepřítelem. Černobyl se stal skutečnou tragedií v dějinách lidstva.


 4. Seznamka

  FREE ThumbshotsInternetová seznamka se zaměřením na sex a erotiku.


 5. Dětská houpací lehátka, chodítka, povlečení

  FREE ThumbshotsŠiroká nabídka dětských houpacích lehátek pro děti, dětských chodítek, postýlek, povlečení a dalšího vybavení pro spokojené děti


 6. 4mini - kojenecké oblečení

  FREE Thumbshots4mini.cz je ověřený a spolehlivý prodejce kojeneckého oblečení po celé ČR. Nejen, že maximálně vyhoví vašim požadavkům, ale máte zde záruku kvalitních služeb, které jsou pro 4mini samozřejmostí.


 7. Soukromá školka s angličtinou Kladno centrum

  FREE ThumbshotsJsme soukromá mateřská škola v centru Kladna. Školka dbá na individuální a respektující přístup k dětem. Angličtina hravou formou, hrátky s řečí, možnost celodenní či půldenní docházky. Školička sídlí v rodinném domě v centru Kladna, příjemné prostředí, omezený počet dětí.