Přidat odkaz

Katalog stránek Služby a řemesla

Úvodní stránka » Služby a řemesla

 1. Kurýrní služba Racek

  FREE ThumbshotsKurýrní služba a expresní přeprava zásilek po Praze.


 2. SANJET HTS s. r. o

  FREE ThumbshotsSANJET HTS - výroba a prodej hydromasážních van, parních boxů, sanitární keramika HATRIA, masážní bazény.


 3. Dřevěná eurookna

  FREE ThumbshotsDřevěná eurookna jsou pro zateplení domu a revitalizace panelových domů výhodnou investicí.


 4. Revitalizace panelových domů je výhodnou investicí

  FREE ThumbshotsRevitalizace panelových domů je k dosažení úspor za energie nezbytná. Po provedeném a účinném zateplení panelových domů začíná každá domácnost ihned šetřit.


 5. Zateplení domu a revitalizace panelových domů

  FREE ThumbshotsPro účinné provedení revitalizace panelových domů je nejdůležitější zateplení domu, jeho tepelná izolace a technická analýza stavu.


 6. Zateplení domu je výhodná investice

  FREE ThumbshotsPo kompletním zateplení domu můžete ušetřit až 60% nákladů na jeho vytápění. To může znamenat roční úsporu i několik desítek tisíc korun.


 7. Eurookna pro zateplení domu

  FREE ThumbshotsDřevěná eurookna jsou vhodná jak pro zateplení domů pasivních a nízkoenergetických, tak i pro rekonstrukce domů a bytů.


 8. SOLLAU s.r.o.

  FREE ThumbshotsSOLLAU s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem plastových materiálů: plastové regranuláty, plastové granuláty, polypropylen, polymery, plolycarbonát a plastové drtě. Dále se zabývá recyklací plastů.


 9. TÜV SÜD Czech, s.r.o.

  FREE ThumbshotsPoskytujeme certifikace, školení ISO, testování systémů a procesů, certifikace výrobků a služeb. ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, energetické audity, engineering ...


 10. Advokátní kancelář Slavičín - Valašské Klobouky

  FREE ThumbshotsAdvokátní kancelář – advokát Zlín, Vsetín – vymáhání pohledávek, kupní a darovací smlouva, založení s.r.o., občanské, obchodní, rodinné právo aj.


 11. Zemědělská technika VÁŇA Hybrálec

  FREE ThumbshotsProdej zemědělské, komunální a stavební techniky na Vysočině. Traktory, mlátičky, řezačky, lisy, manipulátory, mulčovače, zametací kartáče, radlice na sníh, rypadla.


 12. Personální agentura Europa I.N.E.

  FREE ThumbshotsPersonální agentura - dělnícké profese, řemesla. Široká nabídka brigádníků.


 13. Personální agentura Europa Recruitment

  FREE ThumbshotsHledáte nové zaměstnance? Rozsáhlá nabídka uchazečů dělníckých profesí od personální agentury.


 14. Personální agentura Avangarda spol. s r.o.

  FREE ThumbshotsPersonální agentura zajistí brigádníky, zaměstance dělnických profesí.


 15. PEM trade - vodoinstalační a topenářský materiál

  FREE ThumbshotsZpracování kompletních nabídek na všechny materiály topení-voda-plyn-koupelny. Nejvýhodnější nabídka levného topení a levných koupelen. Montážní práce týkající se instalace rozvodů vody, topení, el.instalace, zednických prací...


 16. Energetický auditor Ing. Lumír Štencek

  FREE ThumbshotsIng. Lumír Štencek je autorizovaný inženýr pro techniku prostředí staveb a pozemní stavby a energetický expert s oprávněním zhotovovat: energetické audity, kontroly klimatizace, kontroly kotlů, průkazy energetické náročnosti budov a další.


 17. Druhy platobných kariet

  FREE ThumbshotsPlatobné karty sa dnes používajú na celom svete. Môžeme s nimi platiť v obchodoch, reštauráciách, hoteloch či iných zariadeniach a prináša nám to veľa výhod. Každá banka ponúka iné služby a bonusy. Viac informací sa dozviete na PlatobneKarty.net


 18. Úklid - hospodyně

  FREE ThumbshotsPro domáctnosti nabízíme služby hospodyně, která se postará o vaši domácnost v pravidelných intervalech dle vaší potřeby. O čistotu vašeho domova bude s maximální pečlivostí a diskrétností postaráno.


 19. tlač letákov

  FREE ThumbshotsPonúkame tlač letákov, plagátov, prospektov, vizitiek, hlavičkových papierov, kalendárov, atď. Ofsetová tlačiareň, garancia férových cien! Vykalkulovanie cien priamo na webových stránkach a ceny sú vrátane expedície, spracovania, kontroly dát a DPH. Doprava po celej Slovenskej Republike.


 20. 5D ateliér - strojírenství

  FREE ThumbshotsKomplexní služby v oblasti strojírenské výroby. Umíme s kovem cokoliv - od návrhu designu, konstrukci, po malosériovou až velkosériovou výrobu. Výrobu dokážeme operativně přizpůsobit.


 21. Stěhování Praha - Autodoprava Rotter

  FREE ThumbshotsStěhování, stěhovací služby 24 hod. denně od naší rodinné firmy. Kompletní stěhování Vaší domácnosti nebo firmy. Přestěhujeme např. jen Vaše osobní věci, lednici, sedací soupravu nebo postel. Montáž a demontáž nábytku. Vyklízení a odvoz Vašeho nábytku na sběrný dvůr. Přeprava nákladu po ČR/EU, zboží, materiálu, stavebnin, kusového nábytku a elek. spotřebičů. *NABÍZÍME: -Přistavení vozidla v rámci Prahy ZDARMA a do HODINY. -Víkendy a svátky BEZ PŘÍPLATKŮ. Ceník služeb naleznete na naších Web. stránkách. Pro kalkulaci Vašeho stěhování nebo přepravy volejte na níže uvedené číslo. Předem děkuji za Váš zájem.


 22. INTEKA Brno - dodavatelská a projekční činnost v tepelné energetice

  FREE ThumbshotsProjekce a dodávky při výstavbě tepelně- energetických zařízení a technologické úpravy vod.


 23. Virtuální kancelář Praha | Profi-kancelář

  FREE ThumbshotsZázemí vašeho podnikání ve virtuální kanceláři Praha 1, 2, 3 a 9, včetně všech služeb, mezi které patří přebírání pošty, telefonní linka a další. Založení firmy s naší pomocí rychle nebo zdarma.


 24. Koupelny Vála Ostrava

  FREE ThumbshotsNabízíme Koupelny a rekonstrukce bytového jádra na klíč, veškeré obkladačské práce, 3D návrh koupelny ZDARMA, Nezávazná cenová kalkulace Zdarma, dodáváme koupelnové vybavení, vany, sprchy, umyvadla, wc, sanita, vodovodní baterie, sprchové zástěny, sprchové boxy, stavební chemii, obklady, dlažby.


 25. Výklad karet online.

  FREE Thumbshots Veškeré informace o výkladu najdete na mých stránkách včetně ukázek výkladů v praxi, či jak výklad pomohl v praxi. Díky této možnosti se podíváte jak výklad u mne probíhá a jaké služby si objednáváte. Více informací i s ceníkem na internetové prezentaci.


 26. Online kalkulace tisku letáků

  FREE ThumbshotsNabízíme tisk letáků ofsetem za nízké ceny. Cenu letáků si snadno spočítáte přímo na našem portálu eprinting.cz, kde máte možnost tisk rovnou objednat. Při nákupu nad 2000,- Vám tiskoviny dopravíme zdarma!


 27. Výroba a tisk brožur online

  FREE ThumbshotsNabídka tisku brožur s vazbou V1. Cenová kalkulace online na propracovaném webovém portálu. Brožury můžete mít doma již do 4 dnů. Pokud objednáte za více než 2000,-, tak Vám přidáme ještě dopravu zdarma. Tisk zajišťuje tiskárna TRIA, v.o.s..


 28. Ofsetový a digitální tisk

  FREE ThumbshotsNabízíme širokou nabídku tisku za nízké ceny. Online kalkulace tisku a objednávky.