Přidat odkaz

Katalog stránek Sport

Úvodní stránka » Sport

 1. Hokejshop - hokejové potřeby

  FREE ThumbshotsWeb poskytující informace jak vybrat hokejové potřeby. Hokejové vybavení není jen hokejka a brusle, ale i hokejové chrániče, hokejové helmy, hokejové kalhoty a další hokejové potřeby a doplňky.


 2. Spací pytle.net - jak vybrat spacák

  FREE ThumbshotsWeb zaměřený na spacáky, spací pytle, karimatky a další vybavení, které potřebuje každý tramp. Získejte přehled o značkách Jurek, Coleman, Husky, Hannah, Sir Joseph, Pinguin a dalších.


 3. Vibram fivefingers

  FREE ThumbshotsObjevte revoluční boty FiveFingers a spojte se s přírodou. V těchto botách si užijete doslova každý krok. Zlepší se vám držení těla a celkově už nebudete chtít tyto boty/neboty sundat z nohou. Kdo vyzkoušel, tak na ně nedá dopustit.


 4. Měkké a moderní crocs boty

  FREE ThumbshotsSeznamte se s pohodlnou a měkkou botou znacky Crocs. Crocs boty jsou vhodné pro každodenní nošení.


 5. Legandární powerball pro Vaši zábavu

  FREE ThumbshotsSeznamte se s fenoménem dnešního domacího svičení a posilování, Powerball.


 6. Badmintonové a jiné rakety

  FREE ThumbshotsNa stránkách najdete informace o raketách pro tenis, squash a badminton, nechybí zde ani testy jednotlivých raket různých výrobců. Ke každému sportu si můžete přečíst popis hry a samozřejmě detailní pohled na rakety, které se ke hře používají.


 7. Funkční prádlo

  FREE ThumbshotsWeb se specializuje na termoprádlo a vše kolem něj. Na stránkách naleznete veškeré jeho výhody, také jak si správně vybrat funkční prádlo, nebo jaké značky výrobců se na našem trhu nacházejí.


 8. Repliky zbraní, rytířská zbroj, historické kostýmy

  FREE ThumbshotsShop vybavením na historický šerm a (historické) outdoorové akce. U nás najdete výstroj (historické kostýmy) a výzbroj (repliky zbraní a rytířskou zbroj) od hlavy až k patě. U nás najdete nejširší nabídku historických kostýmů na českém trhu. Velmi je oceníte, pokud se chystáte na středověké tržiště, ples, svatbu v dobovém stylu či karneval. Ke kostýmům u nás seženete i kvalitní historická obuv. S hrdostí prezentujeme nejširší výběr přileb a plátové zbroje na českém trhu! Jste milovníky lukostřelby? Kuše a luky zakoupené od nás pochází od předních českých a zahraničních výrobců. Vhodné vybavení u nás najde jak začátečník, tak i pokročilý lukostřelec či kušník. Nabídka skýtá širokou škálu luků tradičních přímých, ale i reflexních zvratných. Jsou vyrobeny jak z tradičních přírodních materiálů, tak ze špičkových moderních materiálů. Na špičce vývoje stojí luky a kuše kladkové, které Vám od nedávna též nabízíme. Pro střelbu z luku a kuše u nás naleznete i vhodné šípy a další příslušenstv


 9. Trekové boty

  FREE ThumbshotsObuv je určitě tím nejdůležitějším vybavením, které na svých toulkám přírodou oceníte. Proto dbejte na kvalitní outdoor obuv, aby se vaše nohy cítily dobře. Poradíme vám s výběrem a doporučíme ty nejlepší boty pro různé druhy použití.


 10. Dámské lyže

  FREE ThumbshotsFirma SKI-MAX CZECH připravila to nejlepší lyžařské vybavení. Máme nabídku lyží od 10 světových značek Atomic, Dynamic, Fischer, Elan, K2, Salomon. V naší přehledné nabídce najdete lyže jak pro pohodové lyžařky, tak i sportovně laděné.


 11. Tip Online - Online sázení

  FREE ThumbshotsTip-online.eu nabízí informace o internetovém sázení, přehled sázkových kanceláří, platebních možností, sportovních zpráv, aktuálních novinek z fotbalu, hokeje, tenisu i basketbalu. Zajistěte si aktuální novinky ze světa sázení na internetu na Tip-online.


 12. OkSports.cz

  FREE ThumbshotsNabízíme vše pro sport a volný čas všech světových značek jako jsou Adidas,Nike,Puma,Reebok atd. Zaručujeme 100% originalitu zboží.