Přidat odkaz

Katalog stránek Ostatní

Úvodní stránka » Ostatní

 1. Badmintonové a jiné rakety

  FREE ThumbshotsNa stránkách najdete informace o raketách pro tenis, squash a badminton, nechybí zde ani testy jednotlivých raket různých výrobců. Ke každému sportu si můžete přečíst popis hry a samozřejmě detailní pohled na rakety, které se ke hře používají.


 2. Repliky zbraní, rytířská zbroj, historické kostýmy

  FREE ThumbshotsShop vybavením na historický šerm a (historické) outdoorové akce. U nás najdete výstroj (historické kostýmy) a výzbroj (repliky zbraní a rytířskou zbroj) od hlavy až k patě. U nás najdete nejširší nabídku historických kostýmů na českém trhu. Velmi je oceníte, pokud se chystáte na středověké tržiště, ples, svatbu v dobovém stylu či karneval. Ke kostýmům u nás seženete i kvalitní historická obuv. S hrdostí prezentujeme nejširší výběr přileb a plátové zbroje na českém trhu! Jste milovníky lukostřelby? Kuše a luky zakoupené od nás pochází od předních českých a zahraničních výrobců. Vhodné vybavení u nás najde jak začátečník, tak i pokročilý lukostřelec či kušník. Nabídka skýtá širokou škálu luků tradičních přímých, ale i reflexních zvratných. Jsou vyrobeny jak z tradičních přírodních materiálů, tak ze špičkových moderních materiálů. Na špičce vývoje stojí luky a kuše kladkové, které Vám od nedávna též nabízíme. Pro střelbu z luku a kuše u nás naleznete i vhodné šípy a další příslušenstv


 3. Trekové boty

  FREE ThumbshotsObuv je určitě tím nejdůležitějším vybavením, které na svých toulkám přírodou oceníte. Proto dbejte na kvalitní outdoor obuv, aby se vaše nohy cítily dobře. Poradíme vám s výběrem a doporučíme ty nejlepší boty pro různé druhy použití.


 4. Tip Online - Online sázení

  FREE ThumbshotsTip-online.eu nabízí informace o internetovém sázení, přehled sázkových kanceláří, platebních možností, sportovních zpráv, aktuálních novinek z fotbalu, hokeje, tenisu i basketbalu. Zajistěte si aktuální novinky ze světa sázení na internetu na Tip-online.