Přidat článek
     Reklama

Kola Kellys

Web: http://www.kellys.cz/kola-kellys

Kola Kellys

 

 

Hledáte kvalitní kolo ať už na silniční, horskou, krosovou nebo závodní jízdu? Kola Kellys splňují i ty největší požadavky, jaké by mělo mít každé kolo, aby se zaručila co nejvyšší bezpečnost. Kola Kellys jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, určených přímo pro daný typ kola. Velikost, tloušťka i délka rámů se liší nejen podle využití samotného kola, ale také podle toho, zdali na něm bude jezdit žena, muž či dítě. Liší se také materiál rámů, který může být buď z hliníku, nebo kompozitního karbonu. Značný rozdíl naleznete také ve vilkosti a tlouštce plášťů a ráfků, která umožňuje stabilitu v určeném terénu. Kola Kellys jsou propracované do posledního šroubku a umožňují tak dlouhou životnost a jistotu bezpečné jízdy.

Kola Kellys 2011 

Pokud hledáte modely kol Kellys 2011 v našem obchodě naleznete širokou nabídku se zajímavými slevami. Modely loňského roku naleznete v patřičných podkategoriích.

Kola Kellys 2012

V našem obchodě Vám samozřejmě nabízíme nejen starší modely kvalitních a osvědčených kol, ale také novinky letošního roku. Kola Kellys 2012 mají nové a zajímavější zpracování. Neváhejte a podívejte se na naši nabídku v jednotlivých kategoriích.Kola Kellys

Horská kola Kellys
Silniční kola Kellys
Krosová kola Kellys
Kategorie: