Přidat článek
     Reklama

Kontrolu smlouvy online nechte na odbornících

Web: https://platnasmlouva.cz

Cena za kontrolu smluv se pohybuje od 500 Kč za 1 normostranu (1800 znaků včetně mezer) do 1000 Kč, ale ceny se napříč jednotlivými advokátními kancelářemi mohou velmi lišit. Služby advokátních kanceláří se však mnohonásobně vyplatí, protože například nepodepíšete smlouvu, u které později zjistíte, že byla uzavřena neplatně nebo nepodepíšete smlouvu, která pro Vás bude  nevýhodná.

Co musí smlouva splňovat, aby byla platná?

Platná smlouva musí splňovat všechny náležitosti, které s její platností spojuje právní řád, ke dni uzavření smlouvy. Při absenci byť jediné z obecných náležitostí dochází k neplatnosti právního jednání, což současně může způsobit i neplatnost uzavřené smlouvy. Na tuto skutečnost je třeba si dávat velký pozor, neboť neplatná smlouva může způsobit mnoho nepříjemností – můžete přijít o mnoho peněz nebo dokonce nemovitost!

Je potřeba si dát i pozor na to, zda je smlouva výhodná. Zkušený advokát Vás informuje o tom, zda např. zajišťovací instituty ve smlouvě jsou přiměřené k charakteru závazku (smluvní pokuta, ručení, zástava) a případně navrhne pro klienta výhodnější způsob řešení.

 

Smlouvu Vám zkontroluje ONLINE advokátní kancelář JUDr. Jana Svobody, která provozuje službu Platná smlouva.cz.

Kontrola smluv nebyla nikdy tak jednoduchá. Odborníci z webu Platná smlouva.cz prověří nejen platnost Vaší smlouvy, ale také její výhodnost. Objasní Vám také význam všech odborných právních termínů, v nichž možná tápete.Kontrolu smlouvy online nechte na odbornících

smlouvy online
kontrola smlouvy
sepsání smlouvy
Kategorie: