Přidat článek
     Reklama

Kuchyně a skříně ve skandinávském stylu

Web: http://www.jniterier.cz

Projekt Cikánka je definován jako designové bydlení s velmi osobitým stylem pro náročného zákazníka. Projekt má i omezenou velikost osmnácti vil a tak tvoří příjemný celek s důrazem na zachování soukromí. Skandinávský design, harmonie celku a čisté linie ve spojení s maximální účelností a praktičností dodávají moderní architektuře nadčasovou hodnotu. Dům je spíše pro rodinu střední generace s odrostlejšími dětmi a nesází na samoúčelnou originalitu a křiklavost, působí přirozeně harmonicky především jako celek.

Kuchyně a vestavěná skříň v přízemí mají lakované dveře ve vysokém lesku. Elegantní úchytkové lišty decentně dotváří kontury kuchyně. Pracovní deska je v bílé barvě a tak jen obloha za oknem vytváří kontrast. Vestavěné skříně v patře jsou přizpůsobeny využití jednotlivých místností. Ve vzorovém bytě to jsou chodba, ložnice, pracovna a pokoj pro studenta. Barevné kombinace vždy podléhají stylu pokoje. Byly záměrně použity světlé barvy a subtilně laděné kusy nábytku tak, aby prostory opticky ještě více odlehčily. Nadčasovost je jediný trend, který nikdy nevyjde z módy.

Spotřebiče do kuchyně dodávají například firmy Bosch, Baumatic a Elektrolux. Ostatní vybavení jako jsou dřezy, baterie a další zařízení dodává například společnosti Franke. Zmíněné značky poskytují vysokou kvalitu zpracování a dlouhou životnost.

O JN Interier Česká republika, s.r.o.

Společnost JN Interiér se specializuje na zařizování interiérů bytů a domů. Je jedním z významných poskytovatelů služeb v oblasti moderního bydlení. Poskytuje komplexní služby při zařizování bytových interiérů na míru. Mezi hlavní produkty firmy patří kuchyňské linky a vestavěné skříně. V nabídce je také nábytek na zakázku včetně židlí a postelí. Jen v Praze má společnost 5 designových studií. JN Interier působí na trhu již od roku 2000.Kuchyně a skříně ve skandinávském stylu

Vestavěné skříně
Kuchyně
Kategorie: