Přidat článek
     Reklama

Kvalitní hrábě Fiskars za výhodné ceny!

Web: http://www.fiskars-online.cz/naradi-fiskars/hrabe-fiskars

Hrábě Fiskars

HRÁBĚ FISKARS se vyrábějí pro různé účely. Kultivování a urovnávání záhonů i příprava na osetí vyžaduje ten správný nástroj k tomu, aby se rostlinám dobře dařilo. Díky důmyslnému systému výměnných nástavců je přenášení a skladování různých druhů hrábí snadné. HRÁBĚ FISKARS vynikají zejména použitím vysoce kvalitních materiálů, které jsou zárukou dlouhé životnosti hrábí. Shrabávaní nepatří pouze mezi sezonní podzimní práce, kdy Vaši zahrádku potřebujete zbavit přebytečného opadaného listí. HRÁBĚ FISKARS Vám zajistí snadnou práci po celý rok.

Nářadí Fiskars QuikFit

Nářadí Fiskars QuikFit je tou správnou volbou, pokud požadujete široký sortiment zahradního nářadí a zároveň potřebujete ušetřit místo při skladování. Systém Fiskars QuikFit je výjimečný v kvalitě zpracování zamykacího systému. Tento zamykací mechanismus QuikFit™ umožňuje jedním rychlým pohybem měnit nástavce i násady. Na výběr máte násady nářadí Fiskars QuiFit – 156 cm pro práci ve stoje, střední násadu a krátkou jednoruční násadu. Tento systém nabízí mnoho možností využití na zahradě – od hrabání, kopání, provzdušňování, přes řezání, údržby chodníků, odklízení sněhu, až po sklízení ovoce. Vybírat můžete z několika desítek produktů, které mezi sebou můžete libovolně kombinovat a měnit. Snadná manipulace, kdy jednoduše měníte jednotlivé nářadí Fiskars QuikFit Vás ohromí.

Vytrhávač plevele Fiskars

Vytrhávače plevele Fiskars Vám usnadní práci při odstraňování různě silných nežádoucích kořenů, opravdu nic pro Vás nyní nebude překážkou. Jistě víte, jak plevel dokáže být otravný, nyní budete mít tuto práci mnohem více ulehčenou. Mimo jiné také odstraňují plevel bez předchozího použití toxických postřiků. Působení páky usnadňuje práci. Vytrhávač skvěle padne do ruky. Po práci jednoduše vezmete vytrhávač pod tekoucí vodu a je znovu připraven k použití. Už nikdy nebudete muset kořeny pracně vykopávat. Práce se vykonává ve vzpřímené poloze, tudíž Vás nebudou už bolet záda z neustálého ohýbání, vytrhávače plevele Fiskars budou Vašimi skvělými pomocníky.Kvalitní hrábě Fiskars za výhodné ceny!

Nářadí QuikFit fiskars
Rýče fiskars
Vidle fiskars
Kategorie: