Přidat článek
     Reklama

Laserová epilace Motus Moveo – znáte její výhody?

Web: http://

Laserová epilace Motus Moveo – znáte její výhody?

Jak může člověku laserová epilace zpříjemnit život, to asi nemusíme zbytečně rozebírat. Komu by se nelíbilo vyhodit do koše žiletky a zbavit se nežádoucích chloupků na nohou, tváři či kdekoliv jinde (muži např. vyhledávají epilaci pro odstranění chlupů na zádech). Pojďme se na tento zákrok podívat konkrétněji – a především si představme, jaké výhody sebou nese toto ošetření v podání špičkového přístroje Motus Moveo.

1.      Omezení – léto

Asi víte, že lze laserovou epilaci podstoupit pouze v zimních měsících. Nelze ji totiž provádět na opálené pokožce. Tak na toto omezení můžete zapomenout – alespoň v podání laseru Motus. S tímto nevídaně pokročilým přístrojem lze proceduru provádět celoročně bez omezení, a tedy i v létě.

2.      Omezení – fototyp

Možná jste tuto proceduru chtěli absolvovat – a nemohli. Klasické lasery zvládnou epilovat pouze světlejší typy pleti. Lidé se snědší pokožkou zkrátka nemají šanci. Tedy dokud nezjistí, že existuje báječný Motus Moveo. Ten si poradí s jakýmkoliv typem pleti, dokonce i s opálenou pokožkou.

3.      Omezení – nedokonalost a bolest

I tyto stránky vás mohly odradit. Možná vám již někdo povídal o své zkušenosti s laserovou epilací, která byla nepříjemná a výsledek nedokonalý, možná dokonce problematický. Takové zkušenosti jsou běžné, když se svěříte do péče nekvalitních laserů v nezkušených rukách.

Motus by však snad nezklamal ani v rukou amatéra. Je to tak pokročilý a precizní přístroj, že je ošetření s ním absolutně bezbolestné a také velmi účinné a spolehlivé.

4.      Omezení – mnoho sezení a mnoho času

K dokonalé epilaci bylo zapotřebí absolvovat proceduru mnohokrát. Což není nijak levné a ani příjemné. Báječná laserová epilace v klinice Altos je neuvěřitelně rychlá – plocha 10 x 10 cm je ošetřena během 25 sekund. Navíc k dokonalému výsledku není potřeba zákrok tolikrát opakovat – maximální počet ošetření je 6 až 7 (s diodovým laserem 10 až 12).

A kde ten zázrak najdete?

Že je Motus AX naprosto fantastickou volbou pro epilaci, je zcela nepopiratelné. Však se také jedná o zařízení z dílen známého italského výrobce DEKA. Kde ale tenhle zázrak najít? Je k dispozici na jediném místě v celé republice.

Naštěstí je jím oblíbená dermatologická klinika Altos v Praze, která se pyšní bezpočtem spokojených zákazníků, špičkovými odborníky a osobním přístupem. Nabízí i nezávazné osobní konzultace, tak neváhejte, využijte této báječné nabídky a přijďte si poslechnout více o laserové epilaci právě zde.

 

 Laserová epilace Motus Moveo – znáte její výhody?

Laserová epilace
Dermatologická klinika Praha Altos
Kategorie: