Přidat článek
     Reklama

Hledáte levné letenky? Víme jak na to!

Web: http://www.akcnilety.cz

Hledáte levné letenky? Víme jak na to!

 

V dnešní době se stal nákup letenek samozřejmostí a pro mnoho lidí je to již standardní způsob dopravy, podobně jako cesta vlakem, či autobusem. Mnoho lidí myslí že dnes se už nedá létat doslova za pár set korun, jako tomu bylo před krachem aerolinek Sky Europe, která pro dohnání ztrát prodávala letenky za pár set korun,čemuž se přizpůsobila i konkurence. Opak je ale pravdou. Pokud víte kde letenky hledat, můžete i v dnešní době létat za krásné ceny.

Klíčem k úspěchu jsou nízkonákladové letecké společnosti

Pravděpodobně už většina z Vás slyšela slovo nízkonákladové letecké společnosti. Za slovem "nízkonákladové" se neskrývá nic jiného než "levné" a od běžných aerolinek se tito dopravcii liší ořezáním nadstandardních služeb pro zákazníky. V realitě to znamená, že u nízkonákladových aerolinek nemůžete čekat například jídlo a pití zdarma na palubě letadla a podobně. Samozřejmě i zde má každá aerolinka jiné služby. Typickými příklady nízkonákladových dopravců jsou v česku nejznámější aerolinky Lufthansa, Ryanair, Wizz Air a další. Celkově jich je mnoho.

Kde tedy hledat opravdu levné letenky?

Po přečtení horního odstavce Vás možná napadlo, že nejlepší tipy na levné letenky najdete přímo na webů dopravců, což je pravda. Ovšem, poslední věta odstavce "Celkově jich je mnoho" mluví za vše. Nízkonákladových letecký dopravců létajících z České republiky, případně sousedních zemí jsou desítky a prohledávat jednotlivě všechny weby dopravců je takřka nemožné. Proto jsme pro všechny cestovatele se zájmem o levné létání blog http://www.akcnilety.cz, který hledá tyto tipy za Vás. Místo všech webů teď stačí sledovat jediný, kde najdete tipy na letenky levně každý den. Samozřejmostí je také možnost sledování novinek přes sociální sítě Facebook a Twitter.Hledáte levné letenky? Víme jak na to!

www.akcnilety.cz
Letenky levně
Levné letenky
Kategorie: