Přidat článek
     Reklama

Loučení se svobodou zná každý – známe tipy jak jej provést nápaditě

Web:

Blíží se datum vaší svatby, všechno je přichystáno, byt či dům navštívila úklidová firma a vy už jen nervózně čekáte, až to všechno vypukne. Oznámení jste vybrali, koláčky rozvezli, šaty i kytice máte objednané, dojednané všechny smlouvy, svatební fotograf už připravuje fotoaparát a vám nezbývá než se těšit a bát, aby se nic nepokazilo. Ale nezapomeňte, dříve než zasednete ke svatební tabuli jako novomanželé a oblečete slavnostní bryndák k prvnímu manželskému stolování, ještě uplyne nějaká doba a využijte pro sebe. Odreagujte se od starostí s přípravou svatby a užijte si akci, která má dlouhou tradici nejen u nás, ale i v celém světě – loučení se svobodou.

Historie této události spojené se svatbou je opravdu dalekosáhlá a existuje nepřeberně možností, jak si ji užít. Rozlučku, svíci, brány nebo loučení se svobodou - většinou organizuje svědek nebo svědkyně ženicha a nevěsty a snaží se, aby pro snoubence byla překvapením a zážitkem. Je lepší ji uspořádat s větším předstihem – týden nebo 14 dní před svatbou. Určitě nechcete, aby ženich s nevěstou na svatbě dospávali probdělou noc a léčili rozbolavělé žaludky. Proto ji neorganizujte na večer těsně před svatbou. Snoubenci vám určitě nakonec budou vděčni.

•    Tradičně se loučení se svobodou slaví v baru. Pánský striptýz je už vlastně obyčejný a mnoho žen je z něho celkem nervózních. Proto zkuste vymyslet něco originálního. Sežeňte bar, kde se například pořádá barmanská show. Barmani vám vyjdou vstříc a zapojí nevěstu, nebo ženicha, do svého představení – třeba i s ohnivými nebo zářícími UV lahvemi.
•    Uspořádat můžete pro nevěstu nebo ženicha i domácí párty s tématem, které jim je milé. Jen vyberte na akci jiný byt, než je ten „nový velký byt“ připravený pro rodinné bydlení novomanželů. Přece nechcete, aby nevěsta po Vás ráno musela uklízet. Pro romantické ženy to může být pink párty – sežeňte růžové balonky, růžové paruky, všechny se oblečte do růžové a vyrazte do města na poslední svobodné vyražení po barech. Nevěstu od sebe jasně odlište, ať si užije pozornost a obletování. Pro muže můžete uspořádat poker párty jako v americkém kasinu, nakupte doutníky, whisky a slavte ve stylu Las Vegas.
•    Mnoho párů v dnešní době žije společným životem již daleko před svatbou, proto mají i široký okruh společných známých. Je proto škoda partu lidí dělit na chlapskou a ženskou polovinu a užívat si odděleně. Nyní je moderní, aby dvojice svou rozlučku oslavila společně. Nebojte se, nikdo se nebude zlobit či divit. I tady na Vás může čekat dostatek zábavy a povyražení.
•    A pokud se chystá svatba pouze s rodinou, je vhodné uspořádat loučení společné a pozvat na něj všechny známé a kamarády. Dopřejete jim tak možnost, aby oslavili důležitý den, a nezklamete je tím, že byste je nepozvali na svatební hostinu. Připravte pro své přátele grilovací nebo koktejlovou párty, dejte jim ochutnat svatební koláčky a třeba i vzorky svatebního dortu a menu na svatební hostinu – mohou vám pomoci s posledním doladěním.
•    Výborný nápad je i darování poukazu na víkend, kde se sejdete a společně oslavíte „konec svobody“, zároveň však při procedurách zkrášlíte své tělo.
•    Pokud je nevěsta těhotná, neuděláte jí radost večírkem, na kterém budou všichni pít a tančit v diskotékovém rytmu. Uspořádejte pro ni baby party – nakupte oblečení pro miminko a těšte se s ní z jejího štěstí.
•    Další možností je uspořádání zkrašlovacího odpoledne. Každá nevěsta chce být tou nejkrásnější a proč jí tedy nedopřát hýčkání. Můžete objednat jednotlivé procedury v kosmetickém salonu, můžete si objednat kosmetičku a masérku, které dorazí k vám domů, můžete nakoupit kosmetické produkty a věnovat se domácímu zkrášlování.

Pokud loučení organizujte pro svou kamarádku nebo kamaráda, zamyslete se nad tím, jací jsou, a co jim opravdu udělá radost. To, co je příjemné vám, se nemusí jinému líbit. Ať už se rozhodnete pro cokoli, užijte si oslavu toho, že sice končí život svobodného člověka, ale nový život ve dvojici.Loučení se svobodou zná každý – známe tipy jak jej provést nápaditě

Kategorie: