Přidat článek
     Reklama

Miaflow je zdroj mládí vaší pleti

Web: http://

Biologický tok času nelze zastavit, ale lze jej opravit. A nejde o operativní kosmetický zákrok, který má nejednoznačné důsledky. Účinná, správně zvolená kosmetická péče je schopna na delší výsledky.

Nejprve je důležité správně určit potřeby vaší pokožky a poznamenat si, co nejvíce potřebuje: vlhkost, výživa nebo dodatečná výplň? Dále se pokuste tyto potřeby realizovat integrací krémů a sér do denních a večerních rituálů. To zvýší možnost prodloužení mládí a zpomalení stárnutí.

Vrásky na čele a mezi obočími, pigmentace a nerovnoměrná pleť, "husí tlapky" a ztráta pružnosti, matnosti a šedivosti pokožky a také zkreslení kontur obličeje. Tyto nedokonalosti nemusíte maskovat pod vrstvou dekorativní kosmetiky; je důležité přistupovat k problému komplexně, počínaje vyváženou péčí o pleť pomocí omlazujícího krému Miaflow.

Miaflow je revoluční omlazující krém pro transformaci pokožky zevnitř. Synergický účinek komponentů prémiové kvality zaručuje obnovení pružnosti a zvýšení tónu epidermálních buněk, vyplňuje mimické záhyby a statické vrásky. Prostředek aktivuje přírodní rezervy, stimuluje přirozenou tvorbu kolagenu a elastinu.

Vzorec krému Miaflow se skládá výhradně z přírodních surovin prémiové kvality, které mají vysoký bezpečnostní profil. Síla hlemýžďového mucinu spouští přirozené procesy omlazení, což zvyšuje elasticitu kolagenových vláken. Kokosový olej bojuje s ničivým účinkem volných radikálů, což snižuje projevy oxidativního stresu. A peptidy aktivují produkci elastinu a kolagenu. Pod jejich vlivem znovu získává pružnost, elasticitu, dochází k vizuálnímu vyrovnání reliéfu, snížení počtu vrásek.

Krém Miaflow je zásadně nový přístup k kráse inspirovaný samotnou přírodou. Krém můžete použít jak během dne, tak ve večerních hodinách. Může sloužit jako skvělý základ pro make-up díky ultralehkému vzorci. Je důležité pravidelně aplikovat přípravek na suchou, čistou pokožku po masážních liniích pro výraznější výsledek.Miaflow je zdroj mládí vaší pleti

Kategorie: