Přidat článek
     Reklama

Miroslav Šmíd

Web: http:///miroslavsmid.cz/

Firma Miroslav Šmíd

Máme více jak 25 let zkušeností podložené refencemi a komplikované realizace pro nás nejsou překážkou.
 
 
ZEMNÍ PRÁCE
Provádění výkopů pro základy nejen rodinných domů, ale i velkých nebytových prostor jako jsou výrobní haly. Výkopy pro zabudování bazénů, výkopové práce při výstavbě inženýrských sítí, dále provádění demoličních prací. Firma disponuje stroji - 4x kolové rýpadlo CAT M313C + 3x bourací kladivo, 2x pásové minirýpadlo CAT 304 CR, 2x traktorbagr JCB 4CX, 1x nakladač Bobcat S250, 1x nakladač CAT 914G.
 
JEŘÁBNICKÉ PRÁCE
 
Využití strojů při usazování betonových jímek, při pokládce stropních panelů nejen na rodinné domy ale i na stavbách velkých výrobních hal, při přenášení těžkých břemen, při montážích dřevostaveb, při usazování mobilheimů aj. Pro tyto práce firma nabízí 2 nové autojeřáby LTM s prodlužovacími krakorci - Liebherr LTM 1055 a Liebherr LTM 1030, dále autojeřáb Tatra AD 28.
AUTODOPRAVA
 
Zajištění dopravy zboží a materiálu k zákazníkovi – sypké materiály z lomu nebo z vlastní deponie, veškerý (nejen) stavební materiál, odvoz odpadu na skládky kontejnerovým Ivecem, přeprava nadměrných nákladů, stavebních strojů. Pro tyto účely firma vlastní Volvo FM12 + návěs, podvalník, vana, 2x Tatra sklápěč T815 EURO 5, 1x Tatra Phoenix sklápěč EURO 6, 2x Tatra T815 valník, 2x Iveco kontejner.
 
 
Vzhledem k širokému spektru techniky je firma schopna nabídnout zajímavé ceny a pracuje rychle, není vázána na jiné subdodavatele.
 
Dále nabízíme:
Betonové výrobky, Deponie, Skládka, Ceník, KontaktMiroslav Šmíd

Kontakt
Ceník prací
Facebook
Kategorie: