Přidat článek
     Reklama

Moderní a kvalitní akrylátové vany do vaší koupelny

Web: http://www.nikido-spa.cz

Dnes jsou na trhu vany z různých materiálů, jako je akrylát, smaltovaná ocel, ale i mramor, kámen či dřevo, ty už jsou ale cenově někde jinde. Nejrozšířenějším typem zůstává však akrylát, který má nesporné výhody. Akrylátové vany mají výborné tepelně izolační vlastnosti oproti jiným materiálům. Akrylát se při napouštění vany rychle zahřívá a udržuje teplo, také si dlouhodobě zachovává svůj tvar. Povrch vany je lesklý, příjemný na dotek a lehce se čistí. Velkou předností akrylátové vany je snadná oprava pouhým přebroušením poškozeného místa. Akrylát patří také mezi velmi flexibilní materiály z pohledu tvarování vany.
 
V nabídce ověřeného českého prodejce kvalitního koupelnového vybavení Nikido Spa najdete celou řadu akrylátových van různých tvarů. Vybírat můžete z obdélníkových, asymetrických, rohových či trendových volně stojících van. Novinkou a skvělým tipem jsou také vany s dvířky vhodné zejména pro seniory. Pro náročnější zákazníky jsou připravené masážní vany s tryskami pro dokonalou relaxaci. Společnost Nikido Spa nabízí nejen koupelnové vybavení, ale i možnost montáže, záručního a pozáručního servisu. Společnost je přímým dovozcem koupelnového sortimentu, a tak zde najdete i výhodné ceny. A které vany u Nikido Spa najdete?
 
Obdélníkové a asymetrické vany
 
Tradičním řešením jsou obdélníkové vany. Některé mají i rovný a dostatečně široký lem, jenž může posloužit jako odkládací prostor, např. akrylátová obdélníková vana BONA. Hlavní výhodou asymetrických van je úspora místa, díky tomu své uplatnění najdou i v menších koupelnách. Úhlopříčka u asymetrických van bývá delší než u klasických obdélníkových van, poskytují tak větší prostor pro koupání, například dvoumístná asymetrická vana DORA.
       
Rohové a volně stojící vany
 
Rohové vany jsou stále více oblíbené, proto umožňují pohodlné koupání ve dvou nebo více prostoru pro jednoho. Ideální jsou spíše do větší koupelny, neboť zabírají více prostoru. Pohodlí si užijete v rohové vaně LUKSJA. Volně stojící vany jsou takové, které se umísťují volně v prostoru koupelny a již se neobezdívají, nezazdívají ani neobkládají. Vracíte se tak do minulých dob. Dnes se však jedná o designovou záležitost. Jistě vás nadchne vana VIA.
         
Masážní vany
 
Masážní vany si dnes můžete pořídit i vy domů a dopřát si tak doma každodenní luxusní koupel a relaxaci. Hydromasážní vany mají trysky, které umožňují uvolnění svalů, mohou být s ohřevem vody i LED osvětlením. Např. hydromasážní vana SUPREMA.
 
Uvedené vany a celou řadu dalších a ostatní koupelnové vybavení za skvělé ceny najdete na internetových stránkách eshopu Nikido Spa



Moderní a kvalitní akrylátové vany do vaší koupelny

Nikido Spa
Akrylátové vany
Masážní vany
Kategorie: