Přidat článek
     Reklama

Moderní zásobníky na papírové ručníky Katrin

Web: https://www.katrincz.eu/zasobniky-na-papirove-rucniky-katrin/

Bezdotykový zásobník na papírové ručníky KatrinZnačka Katrin přináší mnoho produktů ohledně osobní hygieny na veřejnosti. Jsou jimi právě i zásobníky na papírové ručníky Katrin, které patří neodmyslitelně na každou toaletu. V dnešní době jsou již standardem a právě proto značka Katrin nezůstává pozadu a stále obměňuje a modernizuje svůj sortiment!

 

Zásobníky na papírové ručníky Katrin Inclusive

Mezi absolutní novinky na trhu patří jednoznačně modelová řada Katrin Inclusive. Naleznete zde exkluzivní design, kde se snoubí vzhled s nádechem luxusu a praktičnost, která je pro zásobníky na papírové ručníky Katrin vlastní. Vybrat si můžete samozřejmě i z provedení pro skládané ručníky, či zásobníky pro ručníky v roli, které se těší stále větší oblibě u všech generací. Horkou novinkou jsou i bezdotykové elektrické zásobníky, které jsou naproti bezkontaktnímu užívání. Patří mezi nejmodernější produkty v této řadě.

 

Bavlna či ekologický papír?

Nejen z hlediska absolutní hygieny jsou papírové ručníky tolik oblíbené. Přeci jen neustále vlhké bavlněné ručníky jsou plné bakterií a mnoha nečistot a pro veřejné prostory nejsou tím ideálním řešením. Naproti tomu ekologický a recyklovatelný papír, z něhož jsou papírové ručníky Katrin vyráběny, najde mnohem lepší uplatnění pro tyto účely. Každá toaleta a to ať už v obchodním centru, na úřadě, ve škole, či ve Vašem oblíbeném baru již může být vybavena zásobníky na papírové ručníky Katrin a Vy si tak můžete každou návštěvu WC užít s klidem, že je o Vás postaráno!Moderní zásobníky na papírové ručníky Katrin

https://www.katrincz.eu/zasobniky-na-papirove-rucniky-katrin/
https://www.katrincz.eu/zasobniky-na-papirove-rucniky-katrin/
https://www.katrincz.eu/zasobniky-na-papirove-rucniky-katrin/
Kategorie: