Přidat článek
     Reklama

Moje ambulance má již 110 tisíc klientů. Registrují se také online

Web: http://www.mojeambulance.cz/Stranky/default.aspx

Kvalitní péče, přívětivé prostředí, příjemný personál či moderní vybavení. Nejen to jsou hlavní důvody, proč se na společnost Moje ambulance obrací stále více pacientů. Další výhodou je také umístění ordinací, které jsou vždy dostupné, nebo také ordinační doba a online systém registrace i objednávek.

Počet poboček se stále rozrůstá

Moje ambulance je největší sítí praktických lékařů pro dospělé v České republice. Je prvním a zároveň jediným zařízením tohoto typu v tuzemsku. Zájem pacientů o služby společnosti je veliký. Počet registrovaných klientů neustále roste a nyní se může pochlubit více než 110 tisíci klienty. To je také jedním z důvodů, proč nadále rozšiřuje služby a otevírá nové pobočky.

V současné době má Moje ambulance dohromady 17 center. Pět z nich je v Praze, dvě v Brně a dvě v Ostravě, další pacienti navštěvují v Havířově, Karlových Varech, Liberci, Mladé Boleslavi, Olomouci, Opavě, Plzni a ve Zlíně. Na podzim se pak chystá otevření nové pobočky v Ústí nad Labem.

Moderní a online

Moje ambulance  je moderní společností, která se snaží vycházet svým klientům maximálně vstříc. Proto poskytuje široké spektrum online služeb, je aktivní na několika sociálních sítích a také používá online rezervační systém, kdy si klient vybere pro něj nejlepší dobu prohlídky a nemusí pak vysedávat dlouhou dobu v čekárně.

Registrace je rychlá a jednoduchá

Unikátní je společnost také díky službě onlineambulance.cz, která pomáhá řešit problémy z pohodlí domova. Také online registrace je velmi snadná, přehledná a rychlá, a tak není divu, že této možnosti, jak se stát klientem Mojí ambulance, využilo již více než 20 000 lidí. Tento počet ukazuje, že je o moderní služby velký zájem, a proto je bude společnost nadále vylepšovat a rozšiřovat. Doktoři jsou klientům na blízku a díky Mojí ambulanci je nyní hledání praktického lékaře jednodušší než kdy jindy.Moje ambulance má již 110 tisíc klientů. Registrují se také online

Kategorie: