Přidat článek
     Reklama

Na co si dát pozor při výběru obkladů do kuchyně?

Web: http://www.nejlevnejsi-obklady.cz/obklady-do-kuchyne

Na co si dát pozor při výběru obkladů do kuchyně?

Na co si dát pozor při výběru obkladů do kuchyně?

Každý den strávíte v  kuchyni značné množství času, když připravujete jídlo pro svou rodinu a zajisté se i Vy chcete cítit příjemně v krásném a čistém prostředí.  Proto se stěny kuchyně zdobí pěknými obklady a na podlahy se používá účelná dlažba. Při výběru obkladů a dlaždic do kuchyně byste měli být opatrní. V kuchyni je vždy možnost rozlití vody, oleje či pokrmů a proto byste měli uvážit koupi obkladů, které lze snadno vyčistit. Při výběru dlažby do kuchyně byste se měli ujistit, že jsou dlaždice protiskluzové a předejít tak případným nehodám.  Obklady do kuchyně můžete vybírat z různých materiálů:

 

Keramické obklady a dlaždice: Tyto obklady jsou vyráběny při vysokém tlaku a teplotě, která z nich dělá ideální materiál pro instalaci kuchyňské desky. V kuchyni pak přicházejí do styku s velkým množstvím tepla při vaření jídla. Kromě toho jsou velmi odolné a lze je snadno čistit.

 

Porcelánové obklady a dlaždice: Tyto obklady jsou vysoce odolné proti poškrábání a prasklinám. Proto mohou být použity pro kuchyňské podlahy díky své schopnosti vydržet vysoké zatížení chůzí.

 

Skleněné obklady a dlaždice: Tyto obklady  jsou ideální pro obložení kuchyně. Často jsou používány jako vzor mozaiky a mají jedinečnou schopnost odrážet světlo, které tím více zvyšují krásu a vzhled Vaší kuchyně..Na co si dát pozor při výběru obkladů do kuchyně?

Obklady do kuchyně
Obklady do koupelny
Kategorie: