Přidat článek
     Reklama

Na procházce s dítětem

Web: http://www.strollering.cz

Jakmile jste na mateřské a zůstanete doma, čeká vás pouze každodenní kolotoč, který se točí kolem dětí, manžela a nikdy nekončících domácích prací. Jste-li aktivní žena, která potřebuje špetku vlastní realizace, je třeba si najít nějaký koníček či něco, co vás bude posouvat, motivovat a naplňovat. Tím si asi prošla každá maminka.

Maminky, zbystřete! Nastává vaše chvíle. Chcete se po porodu dostat zpět do formy? Je to jednoduché, stačí spojit vaše každodenní procházky s kočárkem s aktivnějším pohybem. Vyzkoušejte strollering®! Jde o novou sportovní aktivitu, která bude bavit vás i vaše miminko. Budete na čerstvém vzduchu, protáhnete se, posílíte všechny problematické ženské partie a navíc tak ukážete svému dítěti, že pohyb je normální součástí života.

Strollering® má již několik forem, základní je sportovní chůze s kočárkem, kde se naučíte správně dýchat. Další možností je in-line strollering®. Jízda na bruslích s kočárkem je prospěšná a bezpečná, nemusíte se ničeho obávat. Pokud jste začátečnice, naučíme vás nejprve základy in-line bruslení bez kočárku. Teprve až je zvládnete, budeme pokračovat s kočárkem.

Zcela odlišnou technikou je dance strollering®. Pojďte se s kočárkem hýbat trochu jinak. Taneční fitness program má jednoduchou choreografii, chytlavé rytmy, tančí se s kočárkem i s vaším robátkem v náručí. Dance strollering® zaručeně nadchne vás i vaše miminko. Protáhněte si celé tělo, hlavně nohy, břicho a hýždě. Zvládne to každá maminka, která bude chtít, střídáme rychlejší i pomalejší skladby.

Přijďte i vy protáhnout své tělo, posílit svaly, spálit tuky a vzpružit ducha. Ukažte vašim dětem, že pohyb patří k životu a je radost být jeho součástí. Vyzkoušejte strollering®, odreagujete se, pobavíte se a budete trávit váš čas aktivně společně s vaším děťátkem.Na procházce s dítětem

Kategorie: