Přidat článek
     Reklama

Na Zážitky.cz můžete platit i mobilem

Web: http://www.zazitky.cz

Na Zážitky.cz můžete platit i mobilem

Na Zážitky.cz můžete platit za vybrané zážitky svým mobilním telefonem! V rámci pilotního projektu mobilních plateb jsou na adrese http://m.zazitky.cz vybrané zážitky nabízené se slevou až 56%.

Pilotní provoz

Projekt mobilních plateb je společným projektem operátorů Telefónica O2, Vodafone, T-Mobile, společnosti Crazy Tomato a Zážitky.cz. Jsme tak jedinou společnosti nabízející zážitky, kde je možné platit pomocí mobilního telefonu.

Výhody mobilních plateb

Oproti ostatním platebním metodám skýtá platba mobilním telefonem mnoho výhod. Rychlost – službu můžete pomocí mobilního telefonu uhradit během několika minut Univerzálnost – mobilní telefon s sebou nosí většina lidí neustále, takže zaplatit může víceméně každý Jednoduchost – platební proces je jednoduchý a nevyžaduje žádná další přihlašování či úkony Kompatibilita – mobilní platby lze využít na všech mobilních telefonech, které umožňují připojení WAP.

Kolik je možné zaplatit?

Jednou z mála nevýhod je maximální částka pro úhradu, které je omezované jednotlivými operátory. Nejvyšší částku můžete zaplatit u operátora Telefónica O2 a to až 1500,- Kč, dále u T-Mobile, kde je limit až 700,- Kč a nejméně u operátora Vodafone a to maximálně 600,- Kč. Ceny všech zážitků jsou přizpůsobeny, aby je bylo možné zakoupit s použitím všech tří operátorů.

Nabízené zážitky se slevou až 56%

V rámci pilotního projektu najdete na mobilní verzi webu http://m.zazitky.cz nabídku šesti zážitků, které je možné objednat a uhradit pomocí mobilního telefonu. V nabídce najdete populární Drbání, Skákací boty, Paintball nebo Univerzální certifikát na zážitek. Součástí ceny je doprava a pojištění zdarma.

Výhodné, pokud spěcháte

Největší z výhod mobilních plateb je jejich rychlost. Blíží se Vánoce a mnozí z nás se dostanou do situace, kdy sháníme vánoční dárky na poslední chvíli. V takové situaci nám okamžitá platba pomocí mobilního telefonu může vytrhnout trn z paty.

O Zážitky.cz s.r.o.

Od roku 2008 nabízíme a organizujeme zážitkové aktivity, kurzy a pobyty. Naše nabídka obsahuje více než 120 druhů zážitků ve více než 10 kategoriích. Za dobu fungování jsme poskytli zážitky tisícům jednotlivců a desítkám firem. Všechny námi poskytované zážitky jsou pojištěny. Katalog zážitků je k nalezení na www.zazitky.czNa Zážitky.cz můžete platit i mobilem

Zážitky
Vánoční dárky
Kategorie: