Přidat článek
     Reklama

Nano ochrana plastů

Web: http://nanoprom.cz

Nanotechnologie a její produkty se stále více dostávají do povědomí společnosti. Tato inovativní věda zkoumá věci na atomární úrovni a její produkty jsou schopny změnit povrchové vlastnosti. Nano produkty lze ošetřit mnoho povrchů, mezi nimi i plasty.

Plastové povrchy najdeme téměř všude, ať už v domácnosti, autě či zahradě. Nanotechnologie se postará o ošetření tohoto povrchu, který získá zcela nové vlastnosti. Po aplikaci nano produktu se na povrchu vytvoří velmi tenká nano vrstva, která zabezpečí hydrofobii, oleofobii a nepřilnavost nečistot. Následná údržba povrchu je zcela jednoduchá a bude vám na ni stačit čistá voda.

Výhody nano ochrany:

·         Povrch se stane hydrofobním a oleofobním.

·         Čištění povrchu bude jednodušší a ve většině případů vám bude stačit pouze voda.

·         Nanesením nanoochrany se nezmění vzhled povrchu.

·         Ošetřený plast a lak je nezávadný pro potraviny, což potvrzuje i CBA certifikát.

·         Šetříte svůj čas, peníze a životní prostředí díky menší spotřebě čisticích prostředků a nižší frekvenci čištění.

·         Ochrana je UV stabilní, takže chrání povrch před vyblednutím a vydrží dlouho ve srovnání s obyčejnými produkty na ochranu plastů a laku.

·         Nano vrstva je také do jisté míry odolná vůči oděru a čisticím prostředkem.

Nano ochranu plastu najdete v nabídce společnosti NanoProm. Produkt je k dispozici v různých objemech. Vstupte do světa nanotechnologie a užívejte si její výhody.Nano ochrana plastů

Kategorie: