Přidat článek
     Reklama

Navštivte jižní Moravu a objevte krásy Kroměříže

Web: http://svetubytovani.cz/jizni-morava/kromeriz/

 

Kroměříž jinak nazývaná také Hanácké Athény je město v Jihomoravském kraji ležící na břehu řeky Moravy. V roce 1997 byla Kroměříž vyhlášena nejkrásnějším historickým městem České republiky, což mluví za vše. Památky v Kroměříži jsou dokonce zapsány na seznamu památek světového kulturního dědictví UNESCO.

Ubytování v Kroměříži pro Vás jako turisty rozhodně nebude problém. Navštivte Ubytování Kroměříž a vyberete si. Jestliže se tedy rozhodnete v Kroměříži strávit svou dovolenou, můžete si vybrat, zda budete chtít být ubytování v prostších, ale za to podstatně levnějších ubytovacích zařízeních, nebo sice o něco dražších, ale za tu cenu také kvalitnějších penzionech či hotelích s komfortní službou a stravováním. Další možností jsou zajisté i různé pronájmy chat a chalup, jak v samotné Kroměříži, tak i v jejím blízkém okolí (v okolí např. zde Ubytování jižní Morava). Celkově ubytování na jižní Moravě je velice cenově dostupné a přitom pohodlné a komfortní.

Již zmíněnými památkami, kterými se toto jihomoravské město pyšní, je Arcibiskupský zámek obklopený nádhernou Květnou a Podzámeckou zahradou a radnice. Kroměřížsko netvoří však jen historické památky, ale také krásná panenská příroda, kterou si nejlépe vychutnáte při jízdě na kole či pěší turistice. Díky síti cyklostezek a turistických stezek je to velice snadné. Stezky jsou výborně značené a na turistických mapách si pak můžete trasu naplánovat i podle náročnosti.Navštivte jižní Moravu a objevte krásy Kroměříže

Kategorie: