Přidat článek
     Reklama

Nechirurgická ultrazvuková liposukce TriActive – co možná nevíte

Web: http://altos-klinika.cz/

Nechirurgická ultrazvuková liposukce TriActive – co možná nevíte

Když se řekne liposukce, každý si představí krásné štíhlé tělo díky operaci. Ta představa je však poněkud zavádějící. Liposukce je trochu odlišná. Nechirurgická metoda je pak úplně něco jiného. Co o těchto procedurách potřebujete znát, aby vás nečekalo zklamání? A jsou i jiné možnosti, jak získat dokonalé tělo za pomoci moderní estetické medicíny?

K čemu slouží klasická liposukce

Napřed je důležité tyto pojmy správně pochopit. Ono to skutečně není tak, že si zaplatíte liposukci a odměnou vám bude dokonalé tělo bez nejmenších vad (ale snad nás to díky neustálým pokrokům také čeká!). Tento zákrok je spíše korekcí. Pomáhá bojovat s hromaděním tuků v místech, kde se je nedaří odbourat cvičením ani zdravým životním stylem. Tuk se při ní odstraňuje odsátím. Jedná se o proceduru invazivní.

V čem je rozdíl?

Nechirurgická ultrazvuková liposukce TriActive je šetrnější než klasický zákrok. A výsledný efekt je trochu odlišný – také odbourává nahromaděné tuky, které se však rozkládají za pomocí ultrazvukového působení, a pak přirozenou cestou odchází z těla. Nikdo tedy nemusí do vašeho těla řezat, proto se jedná o proceduru neinvazivní. Správněji by tento zákrok měl být nazván lipolýzou.

Výhody a nevýhody

Klasická chirurgická liposukce je náročnější, rizikovější, bolestivější, ale také trvalejší a efektivnější. Nechirurgická lipolýza je mnohem příjemnější, ale často je potřeba ji absolvovat několikrát a úbytek váhy není tak markantní. Pomáhá řešit i problémy s celulitidou a povislou kůží.

Další možnosti

Existují i další alternativy. Nejzajímavější bude zřejmě injekční lipolýza – velmi efektivní boj s tukovými polštářky. Jedná se rovněž o neinvazivní metodu a často se kombinuje s některým typem liposukce.

Jak se v tom nejlépe vyznat?

Není snadné zhodnotit, co by bylo nejlepším řešením právě pro vás. Záleží na vašem těle i vašich představách o výsledku. Takovéto zákroky by vždy měly následovat pouze po konzultaci s odborníkem, který může nabídnout svá zkušená doporučení.

Zásada číslo jedna

Nejdůležitější by tedy pro vás mělo být najít skutečné odborníky – s profesionálním zázemím. Na kvalitě přístrojů záleží stejně jako na kvalitě lékařů.

Doporučujeme vaší pozornosti dermatologickou kliniku Altos – využijte jejich nezávazné konzultace a přijďte si o proceduře popovídat se skutečnými znalci.Nechirurgická ultrazvuková liposukce TriActive – co možná nevíte

Ultrazvuková liposukce TriActive
Dermatologická klinika Praha Altos
Kategorie: