Přidat článek
     Reklama

Neinvazivní lifting ultherapy ultrazvukem – je účinný?

Web: http://altos-klinika.cz/

Neinvazivní lifting ultherapy ultrazvukem – je účinný?

Pokud si přejete podstoupit omlazení tváře, existují dnes i velmi šetrné procedury. Alespoň se tak tváří. Jsou ale opravdu účinné a splní, co slibují? Mají nějaká skrytá rizika? Podívejme se spolu na ultrazvukovou proceduru, která slibuje svěží, mladistvou a zářící pleť v jakémkoliv věku.

Co prý všechno dovede?

Zdá se, že má tento zákrok odpověď na mnoho neduhů, které patří především k procesům stárnutí. Odstraňuje drobnější vrásky a rýhy, modeluje pokleslá víčka, obočí či koutky rtů. Samozřejmě zpevňuje povislou kůži a celkově slibuje tvář prozářit, vymodelovat a zkrášlit.  

Jak?

Jedná se o metodu ultrazvukovou, tedy neinvazivní. To znamená, že se jedná o ohleduplnější a jemnější zákrok v porovnání třeba s chirurgickým liftingem., bez jizev a rizik.

Při této proceduře bude vaše kůže vystavena pouze ultrazvukovým impulzům. Působí na svrchní vrstvu pokožky (ta udržuje její tvar) a pak prostupují hlouběji a zahřívají kolagenová vlákna, čímž je stimulují k vyššímu výkonu – což znamená ve výsledku vypnutou, pružnou a svěží pleť.

Jak to probíhá? Rizika a omezení?

Jedná se o velmi rychlou proceduru. Ošetřující lékař sleduje pokožku na monitoru a užívá ultrazvuk v závislosti na jejím pozorování. Za čtyřicet minut bude hotovo, žádné požadavky na rekonvalescenci nejsou – můžete se hned vrátit k běžnému fungování. Jedná se o velmi bezpečnou a účinnou proceduru s dlouhodobým působením, až 3 roky si můžete užívat zpevněné a pozvedlé kontury obličeje.

A efekt?

A teď to podstatné – jak neinvazivní lifting ultherapy ultrazvukem obstojí ve skutečném světě? Splní, co slibuje? Ano, tato metoda skutečně dosahuje velmi dobrých výsledků a pacienti jsou s ní spokojení. Omlazení je patrné hned po ošetření a ve většině případů stačí pouze jedna návštěva. Ale ne vždy a ne všude.

Jak nelitovat?

U takovýchto zákroků jsou podstatné dvě věci. První je pouštět se pouze do procedur vhodných právě pro vaši pleť. Ne všechny přístroje jsou vhodné pro každého. Nesprávná procedura může mít v lepším případě poloviční účinek a v tom horším dokonce nežádoucí následky.

Druhá zásada se úzce týká té první – najděte si opravdu profesionální kliniku estetické medicíny. Zkušení odborníci dovedou nejlépe zhodnotit potřeby vaší pleti a také navrhnout způsob, kterým nejlépe postupovat pro splnění vašich představ.

Doporučujeme ověřenou dermatologickou kliniku Altos, kde se o své pacienty starají s maximálním nasazením. Přijďte se v rámci nezávazné konzultace sami podívat a přesvědčit.

 

 Neinvazivní lifting ultherapy ultrazvukem – je účinný?

Neinvazivní lifting ultherapy ultrazvukem
Dermatologická klinika Praha Altos
Kategorie: