Přidat článek
     Reklama

Nejlepší granule pro Vašeho labradora !

Web: http://www.royal-eshop.cz/granule-pro-psy/granule-pro-psy-podle-plemene/granule-pro-labradory

Granule ROYAL CANIN LABRADOR RETRIEVER určené přímo pro LABRADORY přesně vyhovují potřebám tohoto velkého plemena. Pomáhají pejskovi ke správnému trávení, krásné srsti a správné váze. Velkým problém tohoto plemena je, že svou stravu hltá a rychle polyká, tím dochází ke špatnému trávení a v některých případech ke zvracení. Granule pro LABRADORY nutí psa potravu důkladně rozkousat. Dále granule posilují zrak psa a poskytují péči jejich krásné a unikátní voděodolné srsti. Kombinací vysokého obsahu bílkovin a nízkého obsahu tuků udržují ideální váhu psa a podporují spalování tuků. Faktem je, že granule ROYAL CANIN LABRADOR RETRIEVER dokonale podporují vývoj silné kosterní struktury, což je pro toto plemeno důležité. Granule ROYAL CANIN LABRADOR RETRIEVER junior jsou speciálně upravené granule pro štěňátka tohoto plemene. Výborně zabezpečují jejich vývoj a postarají se o správný růst kloubů a svalů. Granule jsou vhodná pro štěňátka od 2 měsíců. Dopřejte svému mazlíčkovi to nejlepší.

Granule pro AKTIVNÍ PSY

Jsou Vaši psi nebo Váš pes vystaven zátěži nebo aktivitě? Ano. Granule pro aktivní psy jsou tou nejlepší volbou pro Vašeho psa! Potřeby aktivních psů a psů vystaveným zátěži se svou nadměrně vyvíjenou aktivitou odlišují od ostatní psů. Nároky na příjem živin jsou tedy podstatně vyšší. Granule pro aktivní psy jsou vyráběny s ohledem na speciální výživové požadavky na dostatečný přísun potřebných látek. Granule pro aktivní psy zajistí Vašemu psovi dostatečný přísun energie, ochrání jeho klouby, zpevní strukturu kostí a poskytnou maximální bezpečné trávení. S granulemi pro aktivní psy bude Váš pes plný života, odolný a hlavně spokojený.

KONZERVY pro psy

Rádi byste svému čtyřnožci dopřáli i něco víc, než jen stále dokola suché granule? Pro kvalitní obměnu psího jídelníčku můžete využít konzervy pro psy Royal Canin! V nabídce máme masové konzervy pro štěňátka, odlehčenou verzi Light, nebo produkt pro malá plemena s citlivou kůží, ale i pro psí seniory. Konzervy pro psy jsou vhodné nejen jako doplněk psí stravy v běžném životě, ale jsou i šikovným řešením na krátkých cestách s Vašim věrným kamarádem. V každém produktu samozřejmě najdete spoustu masa, ale i zdraví prospěšné oleje a tuky, minerální látky, vitamíny a bílkoviny. Velkou pochoutkou jsou konzervy pro psy malé i velké, mladé i starší, krátkosrsté i dlouhosrsté. Zkrátka každý pejsek si rád pochutná!Nejlepší granule pro Vašeho labradora !

Speciální nabídka pro psy - dárky
Krmino pro vybíravé kočky
Mléko pro koťata
Kategorie: