Přidat článek
     Reklama

Nejnovější modely kočárků ihned k odběru!

Web: http://www.detske-kocarky.cz/kocarky

KOČÁRKY

Kočárky

Prožíváte ve svém životě to nejradostnější období a očekáváte příchod miminka? Sháníte kvalitní dětský kočárek, který bude splňovat všechny Vaše požadavky? Bude lehký, komfortně zařízený a za přijatelnou cenu? Pak je správné, že jste narazili na náš e-shop, kde najdete neobyčejně širokou nabídku kočárků. KOČÁRKY, které máme v nabídce nabízíme s různými doplňky jako jsou: tašky, stínítka, stříšky nebo rukojeti. Většina nabízených modelů má stahovací boudičku proti slunci, nastavitelné nožní opěrky a korbičky vybavené pěti bodovým bezpečnostním systémem pro co nejlepší pro Vaše dítě. Jistě lze dokoupit ještě další příslušenství jako je pláštěnka, fusak nebo sportovní korba.

Díky našemu širokému sortimentu v našem e-shopu naleznete modely kočárků z nejnovější kolekce 2014, ale samozřejmě také KOČÁRKY starší z loňské kolekce a spousty modelů ještě starších, které byly velice oblíbené. Na výběr máte vše od kočárků sportovních až po golfky. Golfové hole jsou velice skladné a lehké. Na konstrukci lze připevnit autosedačku nebo hlubokou korbičku a může se vyrazit na výlet. Dnešní modely kočárků jsou přizpůsobeny svou skladností na cestování, procházku, ale i menší nákup. Velice oblíbenou kategorií se staly kočárky sportovní, které výborně využijí sportovně aktivní maminky, které se při procházce s miminkem mohou zároveň věnovat třeba jízdě na kolečkových bruslích.

Dále Vám nabízíme kočárky kombinované, které jsou velice populární pro svou variabilitu a využití. Můžete je polohovat po směru i proti směru jízdy. Kočárky jsou také vybaveny změkčenou podložkou pro co největší pohodlí Vašeho dítěte. V naší nabídce jistě nesmí chybět ani moderně řešené KOČÁRKY pro dvojčata nebo sourozence rozdílného věku, kdy si můžete vybírat z modelů se společnou či oddělenou korbičkou. Takové kočárky se dají také různě polohovat. Není žádný problém mít dětičky vedle sebe, za sebou, ve směru i v proti směru jízdy. To vše naleznete na našich stránkách. Pokud si nebudete vědět s výběrem rady, samozřejmě Vám rádi poradíme a zodpovíme všechny Vaše dotazy. Je jistě z čeho vybírat a na své si u nás přijdou i ti nejnáročnější rodiče.Nejnovější modely kočárků ihned k odběru!

Golfové hole
Kočárky pro dvojčata a sourozenecké
Hluboké kočárky
Kategorie: