Přidat článek
     Reklama

Nízkoenergetické domy a jiné stavby

Web: http://www.stavby-prestavby.cz

Nízkoenergetické domy a jiné stavby

 

Chcete lépe bydlet? Provedeme rekonstrukci vašeho bytu, domu, nebo vám postavíme nový rodinný dům. A když už plánujete novostavbu, přijďte si prohlédnout náš nízkoenergetický vzorový dům v okrese Olomouc. Absolutní výhodou nízkoenergetických domů a dřevostaveb je perfektní řešení tepelných úniků a tepelněizolačních parametrů stavby. Nízkoenergetické dřevostavby jsou díky přírodním materiálům uživatelsky velmi příjemné.

Nízkoenergetické rodinné domy jsou jen jednou z možností které vám dokážeme nabídnout. Naše rodinná stavební firma realizuje prakticky všechny stavební a tesařské práce a kromě rodinného domu vám rádi postavíme firemní provozní prostory, garáž, zahradní chatu, ale i pergolu, altán, přístavbu nebo přístřešek k domu. Všechny stavební práce dokážeme realizovat kompletně od terénních úprav až po finální dokončení.

Přestavby a rekonstrukce dokáží nemovitosti výrazně prodloužit životnost a zlepšit uživatelský komfort. Realizujeme i přestavby a renovace všech typů staveb - domů, bytů, průmyslových objektů. V případě zájmu navrhneme i kompletní řešení interiéru a vnitřního vybavení včetně nábytku a velkých spotřebičů které po vašem schválení návrhu objednáme, dovezeme a nainstalujeme. Potřebujeme stavební firmu? Pošlete nám formulářem poptávku a my se vám ozveme.Nízkoenergetické domy a jiné stavby

Stavební práce na klíč - interiéry
Kategorie: