Přidat článek
     Reklama

NORDBLANC

Web: http://www.altisport.cz/

NORDBLANC

 

Sportovní oblečení – Nordblanc

Hledáte internetový obchod, který vám nabídne nepřeberné množní značkového sportovního oblečení Nordblanc za skvělé ceny, expresním dodáním a obrovskými skladovými zásobami? Pak navštivte Altisport.cz. Je to jednoduché - stačí se podívat na kategorie sportovního oblečení a vybrat si z nabídky více než 10.000 výrobků předních značek. Altisport je největší internetový prodejce sportovního oblečení NORDBLANC se slevou až 62%.

Altisport vznikl v roce 1993 s myšlenkou nabízet kvalitní a značkové sportovní oblečení. Internetový obchod Altisport má vlastní sklad propojený on-line s eshopem, logistické centrum a zázemí stabilní firmy.

U Altisport jdeme s dobou a proto je možné v našem eshopu platit i embosovanými kartami. O expedici vaší objednávky vás informujeme prostřednictvím SMS zprávy a emailu. Veškeré zboží můžete do 14 dnů bez udání důvodu vrátit. Ceníme si našich zákazníků a máme pro ně připravený automatický věrnostní systém se slevami až 11% z celkového nákupu. Další výhodou je doprava zdarma při nákupu nad 2.000 Kč. Veškeré sportovní oblečení máme skladem a odesíláme jej do 24 hodin.NORDBLANC

Nordblanc
Nordblanc výprodej
Kategorie: