Přidat článek
     Reklama

Nová metoda hubnutí mění tuk na energii

Web: http://https://www.facebook.com/guavitalplus/?ref=pages_you_manage

Nadváha se rychle stala jedním z největších problémů posledních desetiletí. Přestože někteří lidé mění svůj životní styl a snaží se dodržovat zdravé stravovací návyky, mnozí se svým problémem nadále žijí. Ve 30 % případů jsou příčinou nadváhy endokrinní poruchy a užívání hormonů. Zbývajících 70 % je způsobeno životním stylem a energetickou nerovnováhou.


 

Naléhavost problému vyžaduje hledání a zkoušení nových metod hubnutí. Bohužel mnohé z nich nejenže nepřinášejí požadované výsledky, ale mohou být i zdraví nebezpečné. Intenzivní trénink zvyšuje zátěž kloubů, které potřebují podporu kvůli nadváze, zatímco diety a dietní omezení zatěžují tělo a mohou vyvolat poruchy trávicího systému, což vede k dalšímu přibírání na váze. 

 

Na základě dlouholetého výzkumu vědci našli recept na zdravé a správné hubnutí: je třeba, aby vaše tělo pracovalo, zrychlilo metabolismus a přeměnilo vlastní tuk na energii. To je to, co Guavital+ hubnutí koktejl dělá. 

 

Přípravek obsahuje výtažky, které mohou nastartovat a urychlit metabolické procesy:

 

  • extrakt z guavy - nasytí tělo vlákninou. To pomáhá kontrolovat chuť k jídlu a snižovat příjem potravy. Guava pomáhá normalizovat trávicí systém a obnovit hormonální rovnováhu v těle;

  • extrakt ze zeleného čaje - stimuluje spalování tuků a dodává tělu energii. Tato složka má posilující účinek na kardiovaskulární systém, který je při nadváze také velmi zatěžován;

  • extrakt ze sevillského pomeranče - aktivuje metabolické procesy a spouští proces termogeneze, který zvyšuje množství energie. Tato látka dokáže zvýšit prokrvení problematických oblastí a zlepšit pevnost pokožky. 

 

Rostlinné výtažky jsou bohaté na vitamíny a minerály, které jsou nezbytné pro zdravé fungování organismu. Cílem přípravku Guavital+ je aktivovat metabolické procesy, což znamená, že po ukončení kurzu se váš metabolismus obnoví, čímž se minimalizuje pravděpodobnost opětovného přibírání na váze.

 

Nové metody hubnutí pomáhají zbavit se nadváhy a zároveň udržet zdraví a zlepšit fungování organismu. A koktejl Guavital+ dokazuje, že je to možné! Pomozte svému tělu aktivovat metabolické procesy - výsledek na sebe nenechá dlouho čekat!

 

 

 

 

 Nová metoda hubnutí mění tuk na energii

Guavital+
Kategorie: