Přidat článek
     Reklama

Oblečení BURTON

Web: http://www.burtoncz.cz/obleceni-burton

Oblečení BURTON

 

 

Burton dbá o to, aby ses cítil co možná nejlíp. Až se budeš spouštět ze svahu, stát v mrazu nebo sedět přímo na sněhu, poznáš, co oblečení Burton umí.

Oblečení Burton tě dokonale ochrání

Oblečení Burton si poradí s veškerou nepřízní počasí. Bundy jsou technicky na té nejvyšší úrovni, navrženy tak, aby byly skutečně funkční. Burton používá špičkové membrány a zátěry proti vlhkosti, vše přitom dostatečně prodyšné a vše od předních světových výrobců. Bundám nechybí sněžné pásy, odvětrání, velmi dobře vymyšlený systém kapes a značkové zipy. Spolu s kalhotami má značka vymyšlenou řadu perfektně padnoucích střihů, které testují ti nejlepší jezdci.

Pod vrchní vrstvou rozhodně zahřeje velká řada mikin s lehkých materiálů, které se nezapaří a rychle schnou. V nabídce oblečení Burton najdeš i technicky vybroušené rukavice a příjemné šály. A všechno to vypadá opravdu dobře. 

Držíš styl? Oblečení Burton není jen o zimě. 

Překvapí velký výběr triček a ležérně elegantních košil, zahřeje rychleschnoucí termoprádlo a ponožky. Ke kalhotám patří pásek z naší stylové kolekce a na hlavu čepice ve střihu, jaký ti nejlíp sedne.Oblečení BURTON

Oblečení Burton
Vybavení Burton
Snowboardy Burton
Kategorie: