Přidat článek
     Reklama

Ocelové šperky Silvego

Web: http://www.sperky-silvego.cz/

 

Ocelové šperky jsou vyráběny  z kvalitní chirurgické oceli. Chirurgická ocel je v poslední době stále oblíbenějším materiálem používaným při výrobě šperků. K základním vlastnostem chirurgické oceli, a tedy i šperků vyráběných z tohoto materiálů patří: barevná stálost, odolnost vůči tření, korozi či oxidaci, dále pak vysoká stálost a vhodnost i pro alergiky (hypoalergenní).

Při výrobě šperků z chirurgické oceli je povrch každého šperku leštěn, aby vymizeli všechny nerovnosti, zároveň je tak dosahováno vysokého lesku a hladkého povrchu šperku.

V internetovém klenotnictví SILVEGO již nakoupilo své šperky desetitisíce spokojených zákazníků. Šperky Silvego nabízejí stříbrné šperky, ocelové šperky, šperky s originálním křišťálem Swarovski, ale také prsteny, náušnice, přívěsky, náramky a náhrdelníky s polodrahokamy.

Všechny klenoty, které jsou skladem, vám expedujeme do druhého pracovního dne. Na zboží poskytujeme záruku 2 roky s možností vrácení peněz nebo výměny šperku. Nabízíme kvalitní a oblíbené šperky v množství, jež vám nenabídne žádný kamenný obchod. Každý měsíc desítky nových klenotů.Ocelové šperky Silvego

Kategorie: