Přidat článek
     Reklama

Operace očních víček (blefaroplastika) – důležité informace

Web: http://altos-klinika.cz/

Operace očních víček (blefaroplastika) – důležité informace

Pokud zvažujete tento zásadní zákrok, pak vám doporučujeme na chvíli se s námi začíst. Je zde několik informací, které byste měli vzít v potaz, aby vaše operace dopadla úspěšně.

Stárnutí v očích

Vlivem stárnutí mohou oči získat velmi unavený výraz. S ohromnými váčky pod očima zkrátka nemůže nikdo vypadat svěží – ani kdyby se tak cítil.

Pokud se nedostatky oblasti očí rozhodnete řešit moderní estetickou medicínou, pak se není čemu divit – a dobrá zpráva je ta, že se dnes dají tyto neduhy opravdu efektivně odstraňovat.

Chirurgický zákrok

Blefaroplastika je klasickou operací, kdy si chirurg vezme skalpel a odstraní či opraví vše, co je potřeba. Může se jednat o operaci pouze horních víček – která, pokud jsou povislá, často vytváří velmi unavený dojem. Při operaci se většinou odstraňuje přebytečná kůže a svalovina či tuky. Operace dolních víček je často zaměřená na váčky pod očima a odstraňuje tuk, který je způsobuje.

Tyto zákroky lze samozřejmě provést samostatně i společně, často se doplňují o modelaci obočí, která také pomáhá zajistit mladistvější vzhled. Provádí se v celkové anestezii, po operaci vás čeká krátké období rekonvalescence. Můžete se setkat s otoky a mírnou bolestí, po týdnu se zpravidla vytrácí a během dalšího týdne je možné opět fungovat jako před operací.

A teď začněme s tím důležitým

Je dobré si uvědomit, že není nutné jít cestou zkušenosti s operací očních víček (blefaroplastikou). Žijeme ve velmi moderní době mnohých prostředků – laseru a léčivých sér. Šikovný chirurg a profesionální klinika by měli zaručit, že bude plastická operace úspěšná, nicméně jako operace se neobejde bez rizika.

Cesta laserové dermatologie je bezpečnější, šetrnější i rychlejší. A věřte nebo ne, dokonce umí řešit i problémy s váčky pod očima a unaveným vzhledem.

Jak se rozhodnout?

Plastická operace víček má stále své klady a v některém případě bude nejvhodnější procedurou. Ale i laser je velmi mocný a někdy může být vhodnější. Existují však i další možnosti.

Jde především o vaše konkrétní představy. Proto by mělo být nejdůležitější najít kliniku, kde vám poradí skutečně to nejefektivnější a pro vás nejvhodnější metodu.

Doporučujeme profesionální estetickou kliniku Altos v Praze. Mohou se pochlubit zkušenými odborníky, špičkovými stroji, a především osobním přístupem a nejvyšší péčí o vaši spokojenost. Vše si můžete ověřit při nezávazné osobní konzultaci, tak se přijďte podívat.Operace očních víček (blefaroplastika) – důležité informace

Blefaroplastika
Kategorie: