Přidat článek
     Reklama

Operace prsou

Web: http://www.sanatoriumchotoviny.cz

Operace prsou patří mezi oblíbené plastické operace. Zejména zvětšení prsou pomocí silikonových implantátů se řadí mezi nejčastěji prováděné výkony plastické chirurgie vůbec.

K plastice prsou řadíme hlavně zvětšení prsou, modelační a redukční operaci prsou. Další výkony, které provádíme na naší klinice jsou tyto: gynekomastie – úprava zvětšené prsní žlázy u mužů, úprava velikosti prsních dvorců, zmenšení bradavek a jiné.

Modelační mammaplastika neboli modelace pokleslých prsů je operace určená ženám, které si přejí vylepšit tvar svého poprsí. Ke změnám tvaru prsů dochází hlavně po porodu a kojení, ale také po větší redukci váhy. Cílem vertikální modelace prsou je zpevnění a celkové zlepšení tvaru prsů. Často se současně provádí i zmenšení prsou, případně korekce příliš velkého prsního dvorce. V případě, že dojde k výraznému úbytku prsní žlázy, je možné při modelační operaci doplnit objem prsů silikonovými implantáty.

Na naší klinice používáme novou, unikátní metodu - tzv. vertikální řez. Jde pouze o jeden řez od dvorce kolmo dolů, namísto dříve používané techniky řezu do tzv.kotvy, kdy jizva vedla od prsu dolů a kolmo na ní navazovala další jizva pod prsem. Tato metoda -minimalizuje délku řezu, snižuje rizika komplikací a zlepšuje výsledný kosmetický efekt. Plastické operace prsou (ať již jde o zvětšení, zmenšení, modelaci či nějakou kombinaci operací) je vždy velmi efektní a přináší velké uspokojení jak pro pacientku, tak i pro operatéra.

Před každou plastickou operací je nezbytná osobní konzultace s MUDr. Vlčkem, při které se vybere nejvhodnější typ zákroku a jeho metodu. více na www.sanatoriumchotoviny.czOperace prsou

Kategorie: