Přidat článek
     Reklama

Pojistěte se pro případ dopravní nehody

Web: http://www.generali.cz/

 

Počet nehod je každým rokem vyšší a vyšší. Může za to uspěchaná doba, nepozornost nebo špatný technický stav vozidla. V případě nehody řeší mnoho problémů právě havarijní pojištění a povinné ručení.

Podíl škod hrazených přes povinné ručení a havarijní pojištění je na celkovém počtu pojistných událostí nahlášených za první pololetí letošního roku přibližně stejný. Počet škod připsaných na vrub povinného ručení činí necelých 14 tisíc za více než půl miliardy korun, k havarijnímu pojištění se vztahovalo více než 15 tisíc pojistných událostí za necelých 400 miliónů korun. I přes to je možné na silnici potkat mnoho vozidel, která nejsou pojištěna, nebo nemají ani povinné ručení.

Pojistěte tak i svůj vůz. Předejdete mnoha problémům při řešení škod ať už při dopravní nehodě, nebo při poškození živelnou pohromou. Pomocí pojištění vozidel a zřízení povinného ručení můžete nákladům s náhradou školy předejít, případně je velmi výrazně snížit. Při nehodě tak nemusíte ihned myslet na výši škody, a s klidnou hlavou se postarat o bezpečnost.Pojistěte se pro případ dopravní nehody

Povinné ručení
Pojištění
Cestovní pojištění
Kategorie: