Přidat článek
     Reklama

Pořiďte si zahradní krb, gril nebo udírnu, nebudete litovat

Web: http://www.zahradnikrbyveris.cz/krby/krby

Zahradní krby, udírny i zahradní grily rozhodně patří mezi oblíbené doplňky, které si najdou své místo na dvorku či zahrádce každého rodinného domu. Rádi si během vlahých letních večerů posedíte s rodinou nebo přáteli nad chutným jídlem z rozpáleného grilu? Pak máte právě teď jedinečnou příležitost si ho pořídit. Přece jenom, zahradní grily i zahradní krby je třeba pořizovat na počátku sezóny.

Zahradní krby Věříš

Prodejem a výrobou nejenom zahradních krbů se pak zabývá společnost Zahradní krby Věříš, která se v ČR pohybuje již 15. rokem. Zahradní krby vyrábí tato společnost v mnoha různých provedeních. Pokaždé se jedná o víceúčelový krb, jehož součástí je rovněž domácí udírna. Všechny krby splňují vysoké standarty kvality a sestavují se z vápenopískových cihel, které se skvěle hodí na každou zahradu. Vybírat si pak lze až ze 6 typů krbů. Nicméně všechny modely mají originální design a dlouhou životnost.

Krb, udírna či třeba gril?

Občas je dost těžké se rozhodnout, co přesně si vybrat. Pokud nemáte na zahradě moc místa, je často lepší zvolit skladné zahradní grily než zahradní krby. Současné zahradní grily mají výhodu nejen v menších rozměrech, ale rovněž v možnosti jednoduššího přemístění. Nemáte-li tedy altán či třeba pergolu, kde byste rádi měli trvale umístění zahradní krb, je rozhodně lepší koupit gril. Ten lze pak tedy využít přesně tam, kde budete chtít.

Zahradní krby Věříš pak rovněž vyrábí jak samostatné zahradní udírny, tak i udírny, které jsou přímo součástí krbů. Krb s udírnou je opravdu šikovnou záležitostí, protože je možné použít ho nejenom k okamžité přípravě masa, pečené zeleniny nebo ryb, ale je možné si doma připravit i výborné uzené maso.

K dispozici pak máte vzorkovou prodejnu v Lovčicích u Chlumce nad Cidlinou. Kdybyste měli problém s výběrem, zde vám s výběrem pomohou.Pořiďte si zahradní krb, gril nebo udírnu, nebudete litovat

zahradní krby
zahradní grily
udírny
Kategorie: