Přidat článek
     Reklama

Pracovní oděvy

Web: http://www.korus-eshop.cz/pracovni-odevy

Pracovní oděvy

E-shop Korus specialista na ochranné pracovní pomůcky a pracovní oděvy. Zbavte se starého pracovního oděvu, oblečení s novou tváří Vás zaručeně odliší. Moderní duch, atraktivní barvy, moderní střih. Široká nabídka pracovních oděvů Vás jistě přesvědčí, nabízíme Vám značky jako jsou 3M, Ansell, DuPont, Korus, Panoply aj. Pracovní oděvy nabízené v eshopu Korus jsou vhodné pro každý průmysl ( stavební, potravinářský, gastronomii, automobilový průmysl, hutní i petrochemický, plynárenský, rafinérie, svářečský, ADR pracoviště, dopravu, sklady, logistiku, průmyslovou výrobu, chemický průmysl aj. ), ale i volný čas, pracovní oděvy pro rybáře, myslivce. Na eshopu Korus specialisty na pracovní oděvy naleznete:
Montérky, montérkové komplety, montérkové kalhoty a bundy, kombinézy, montérkové šortky, pánské i dámské velikosti. Pracovní oděvy s sekci montérky s úpravou protipořezovou, nepromokavou a oleji vzdornou.
Pracovní kalhoty nehořlavé a antistatické. S reflexní úpravou, zateplené, zesílené i lehké nebo pracovní oděvy pro svářeče.
Pracovní bundy softshellové, fleecové, zateplené i lehké. Pracovní bundy s úpravou proti promoknutí, svářečské, protipořezové, nehořlavé a antistatické pro ADR pracoviště. Pracovní oděvy oleji vzdorné, s odepínatelnými rukávy, reflexní úpravou nebo zesílenou úpravou použitého materiálu i pracovní bundy pro svářeče.
Pracovní vesty mnoha barev a provedení. Jarní, zateplené. S multifunkčními kapsami, fleecové a softshellové. Z pracovních vest v sekci pracovní oděvy si jistě vyberete. Nezapomeňte, že být viděn je základ, proto nabízíme reflexní vesty.
Pracovní kalhoty nedílná součást pracovního oděvu. Nabízíme Vám je v provedení s laclem, do pasu, multifunkčními kapsami a kapsami na kolenou pro nákoleníky a výztuhy kolen. Pracovní kalhoty s odepínatelnými nohavicemi, reflexní úpravou, odpuzující vodu a olej. Zateplené, lehké, zesílené i pracovní kalhoty krátké, tzv. šortky. Nehořlavé a antistatické pro ADR pracoviště, svářečské pracovní kalhoty.
Pracovní kombinézy s multifunkčními kapsami a kapsami na kolenou pro nákoleníky a výztuhy kolen. Reflexní úpravou, zateplené, nezateplené, protipořezové, antistatické pro ADR pracoviště, nehořlavé i pracovní kombinézy pro svářeče.
Ochranné overaly, pracovní oděvy pro speciální pracoviště. Velký výběr, dle využití. Ochranné pracovní overaly jednorázové i antistatické. Věřte profesionálům, pracovní oděvy od 3M.
Pracovní pláště zařazené v sekci pracovní oděvy jsou následujícím provedení, pro hutní průmysl nehořlavé a pohliníkované. V potravinářství a gastronomii jistě oceníte nabízené bílé pracovní pláště dámské i pánské, s rukávy i bez rukávů. Kuchařské pláště.
Pracovní zástěry další nedílná součást pracovního oděvu. Námi nabízené pracovní zástěry jsou např. pohliníkované, pro svářeče, celokožené pro kováře. V gastronomii a potravinářství jistě oceníte kuchařské zástěry. Jednorázové i kyselinovzdorné, vynilové i PVC zástěry.
Pracovní trička bavlněná, s krátkým i dlouhým rukávem. Pracovní trička reflexní. V provedení s kulatým lemem a lemem V u krku. Velký výběr barev. Jsou vhodným doplňkem pracovního oděvu, svá uplatnění naleznou i ve volném čase.
Pracovní polokošile bavlněná, s krátkým i dlouhým rukávem. Pracovní polokošile reflexní. Velký výběr barev, provedení hladké a piké. Jsou vhodným doplňkem pracovního oděvu, svá uplatnění naleznou i ve volném čase.
Pracovní mikiny fleecové, bavlněné, se zapínáním na zip. Dámské a pánské, s kapucí i bez, s kapsami tzv. klokanky. S nápletem i bez nápletu. Velký výběr barevného provedení a materiálu. Jsou vhodné jako doplněk i volný čas. Eshop Korus na pracovní oděvy nezapomíná ani na pracovní košile. Nabízíme Vám košile montérkové, bavlněné, flanelové, s multifunkčními kapsami. Dámské i pánské velikosti. S krátkým i dlouhým rukávem, zateplené i jarní. Bílé košile pro gastronomii a potravinářství tzv. kuchařské košile.
Reflexní oděvy jsou velmi důležité ve všech pracovních odvětví, velmi důležité je být viděn. Svítivě žluté a svítivě oranžové barvy doplněné reflexními doplňky. Pracovní oděvy reflexní nabízíme, lehké, zateplené, bundy, vesty, kalhoty, trička, polokošile i čepice. Reflexní bundy nepromokavé a možností odepnutí rukávů.
Nepromokavé pracovní oděvy, nabízíme Vám nepromokavé obleky, skládající se z bundy a kalhot. Obyčejné pláštěnky, nepromokavé pláště. Nepromokavé oděvy s kapucí a vodotěsnými švy. Se zapínáním na zip. Velký výběr barevného provedení , zvláště oblíbené značky jsou Carina, Hydra a špičkový nepromokavý oblek Siret v modrém a zeleném provedení.
Termoprádlo z velmi kvalitních materiálů, které Vás spolehlivě ochrání před chladem. První vrstva oblečení je vždy velmi důležitá, termoprádlo absorbuje a drží vodu, budete v teple a suchu. Námi nabízené termoprádlo v sekci pracovní oděvy je v šedém a modrém provedení. Spodky, termo triko s krátkým a dlouhým rukávem. Vhodné pro práci v chladném počasí, pro rybáře, myslivce a volný čas. Eshop Korus specialista na pracovní oděvy nezapomíná ani na pracovní ponožky. Pro běžné nošení i zateplené.


Pracovní oděvy

Pracovní oděvy

Montérky
Reflexní oděvy
Pracovní trička
Kategorie: