Přidat článek
     Reklama

Pro zdravé klouby

Web: http://www.kloubus.cz/

A že jim dáváme zabrat. Dlouhé výšlapy či vyjížďky na kole, zvedání těžkých věcí, běhání do schodů, aktivní sport, různá uklouznutí, pády a nárazy.

Není divu, že na trhu je několik látek, preparátů a doplňků stravy tvářících se jako spása pro Vaše klouby. Určitě jste jich několik již vyzkoušeli. Jak si ale z té záplavy doplňků stravy vybrat opravdu účinnou kloubní výživu? Nikdo přece nechce vyhazovat peníze oknem.

V dnešním článku se podívám na novinku, která o sobě tvrdí, že patří mezi nejsilnější preparáty na trhu. Řeč bude o novém českém výrobku s výstižným názvem KLOUBUS.

Jedná se o doplněk stravy na podporu kloubů, vazů a celého pohybového ústrojí. V denní dávce je obsaženo 13 účinných látek s ověřenými účinky na vaše klouby. Produkt se vyrábí u nás v České republice (nejedná se o žádný pochybný pře prodej z Asie) a je laboratorně testován.

 

Jak se užívá?

V balení produktu KLOUBUS najdete 30 sáčků. Každý z nich obsahuje 9 g účinných látek. Obsah sáčku nasypete do suché sklenice, přilijete 250 ml vody, promícháte a vypijete.

I vzhledem k vysokému obsahu látek se podařilo zachovat příjemnou a svěží grepovou chuť.

Jaké je složení produktu KLOUBUS?

Složení je u kloubní výživy to nejdůležitější. Pokud se v oblasti kloubní výživy orientujete a znáte účinné látky (a jejich doporučené množství) pro podporu kloubů a vazů, složení produktu vás překvapí.

KLOUBUS obsahuje všechny ověřené látky, jako jsou hydrolyzovaný kolagen, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, MSM, Vitamín C, kyselinu hyaluronovou, zinek, vitamín D3, biotin, l-leucin a hořčík.

 

Pro koho je vhodný?

KLOUBUS je určen pro všechny, které trápí bolest kloubů či vazů a pro ty, kteří hledají přípravek pro prevenci kloubních onemocnění jako je artritida či artróza.

Dále je vhodnou alternativou pro zákazníky užívající kloubní přípravky určené pro koně. Tyto preparáty bývají často účinné, mají však pro lidi horší vstřebatelnost, nepříjemnou chuť a obsahují pomocné látky, které mohou lidem způsobovat alergie či jiné problémy. KLOUBUS obsahuje stejné látky, které jsou však určené lidem. Proto je zde upravena forma látek i samotné dávkování.Pro zdravé klouby

Kategorie: