Přidat článek
     Reklama

Profesionální čistička vzduchu Avair Oxygen

Web: http://www.chytry-obchod.cz/

Profesionální čistička vzduchu Avair Oxygen

Je profesionální čistička vzduchu testována Státním zdravotním ústavem ČR. Výkonná čistička používá k čištění vzduchu několika stupňovou filtraci vzduchu včetně sterilizace vzduchu fotokatalyzátorem. Velmi kvalitně vyčistí místnost od nežádoucích škodlivin a původců nemocí a alergií díky kvalitnímu HEPA filtru, UV lampě, ionizátoru. Avair Oxygen je vhodný pro všechny osoby trpící častější nemocností během zimního období kdy je težší zajistit doma v bytě, nebo v kanceláři kvalitní přísun čerstvého vzduchu.

Čistička Oxygen Avair ma tzv.elektronický nos - plynová prachový sensor který sám čističku uvede do provozu když v ovzduší zaregistruje negativní hodnoty škodlivých látek v ovzduší.

Jak pracuje čistička vzduchu Avair Oxygen?

Pomocí několikastipňové filtrace čistička Avair Oxygen doslova vypere vzduch v místnosti.

  • Přední filtr: Úlohou předního filtru je zachytit částečky větších rozměrů a prodloužit tak životnost HEPA filtru.
  • HEPA filtr: Je schopen zachytit částečky o rozměru 0,3 mikronu a díky tomu zbavit ovzduší prachu, pylu, kouře, zvířecích chlupů a spór plísní. Velikost tohoto filtru je opravdu impozantní (380 x 410 mm).
  • Uhlíkový filtr: Obsahuje aktivované uhlí, které pohlcuje nepříjemné pachy.
  • UV lampa: Ultrafialové záření ničí mikroorganismy přítomné v ovzduší a také účinně odstraňuje nepříjemné pachy.
  • Nano-fotokatalyzátorový filtr: Společně s UV lampami rozkládá nebezpečné plyny (je 300krát účinnější než aktivní uhlíkové filtry). Je schopen rozložit 114 druhů znečišťujících a škodlivých plynů bez vytváření druhotného znečišťování. Tento filtr má schopnost vlastní regenerace, díky procesu samočištění není prakticky nutné filtr vyměňovat.
  • Ionizátor: Vytváří velké množství záporných iontů a tím urychluje shlukování a sedimentaci prašných částic z ovzduší. Ovzduší je tak díky generátoru iontů nejen čisté, ale i svěží.

 

čistička vzduchu Avair OxygenProfesionální čistička vzduchu Avair Oxygen

čistička vzduchu Avair Oxygen
čistička vzduchu Avair Klinik
čistička vzduchu Avair Oxygen mini
Kategorie: