Přidat článek
     Reklama

Profesionální gastro zařízení

Web: https://www.promos-trading.cz

Přemýšleli jste nad vlastní restaurací? Věřte, že svépomocí vše zařídit není žádná sranda. Narazíte na mnoho problémů už při začátku, nemluvě o nařízeních a normách. Neodborné zařízení provozu se absolutně v tomto oboru nevyplácí. Firma PROMOS vás však může pomoci! Firma PROMOS se specializuje na gastro a díky více než 17leté praxi v oboru dokáže být opravdovým pomocníkem!

Co firma PROMOS trading nabízí pro gastro podniky?

Odborné gastro poradenství - od A do Z. Znalost hygienických předpisů a legislativy, technologické trendy a zkušenosti z provozů, to je to, co může firma nabídnout pro malý i velký gastro provoz.

Projekce gastro provozu - studie, návrhy, dokumentace, výběr dodavatelů, vše co potřebujete v začátcích a co by vám zabralo měsíce, stálo spoustu peněz a nemuselo vést k ideálnímu výsledku. V této části doporučím opravdu volit profíky s praxí.

Prodej gastro zařízení - kompletní vybavení pro kuchyně, jídelny, bary, výrobní závody, vše na klíč dle vašich potřeb, možností a moderních trendů. Zvolte kvalitní gastro zařízení.

Montáž elektrických a plynových gastro zařízení - odborné zapojení spotřebičů ochrání nejen spotřebiče, ale i vás a celý provoz. Věřte, že bez zkušeností to není žádná sranda odborně zapojit myčku, konvektomat a další gastro zařízení.

Vše kolem provozu - zařízením provozovny to jen začíná. Budete potřebovat partnera, který zajistí financování, servis (a to i pozáruční), partnera který vás zaškolí a zaškolí také personál, bude vám k dispozici a ochotně a rychle vám dodá doplňky jako je správná chemie, drobné potřeby - od nádobí až po nože, zajistí případně rychlou výměnu zařízení, servis, zprovozní vzduchotechniku atd., prostě vše co gastro provoz potřebuje.

 

Obraťte se na specialistu na gastro zařízení, obraťte se na firmu PROMOS trading!Profesionální gastro zařízení

nabídka pro gastro zařízení
prádelenské zařízení
Kategorie: