Přidat článek
     Reklama

Pronájem e-shopu inMarket

Web: http://www.in-market.cz/pronajem-eshopu

Pronájem e-shopu inMarket

 

Přemýšlíte nad profesionálním e-shopem, ale nemáte dostatek financí na jeho pořízení? Tak čtěte dál! Řešení od společnosti Inven studio nabízí komplexní systém pro internetové obchody zvané inMarket. Jedná se o poměrně mladý systém na trhu vycházející vstříc požadavkům českého trhu. Není troufalé tvrdit, že seznam poskytovaných funkcí je stejně tako obsáhlý jako u předních dodavatelů e-shopů a kromě všech standardních funkcí, nabízí funkcionality na českém trhu doposud nevídané – správu systému přes mobil, multi e-shop (více e-shopů s 1 administrací), partnerský e-shop (zapojení ostatních uživatelům/dodavatelům do prodeje vlastního zboží s definovanou marží) atd.

 

Ohlasy na inMarket jsou velké nejen v oblasti použitelnosti administrace, kvalitní SEO struktury a především špičkového grafického zpracování na míru. Každému zájemci o pronájem e-shopudoporučujeme si minimálně vyzkoušet on-line demoverzi e-shopu nebo administraci celého systému a to zcela zdarma na stránkách www.in-market.cz.

 

Pronájem e-shopu inMarketje zajímavý i z hlediska finanční stránky. Nejlevnější variantu Mini lze pořídit za 590 Kč / měsíc vč. hostingových služeb a top varianta Exclusive Vás pak příjde na 1 990 Kč bez DPH. Pronájem e-shopu inMarket

pronájem e-shopu
inMarket
pronájem e-shopu inMarket
Kategorie: