Přidat článek
     Reklama

Radiofrekvenční lifting – revoluční lifting bez operace

Web: http://altos-klinika.cz/

Jak funguje radiofrekvenční lifting?

Ošetření radiofrekvenčního liftingu má dvě fáze. První je působení efektem vakua, což vyvolává intenzivní lymfodrenáž, stimuluje regenerační procesy a zrychluje krevní oběh. Ve druhé fázi se pak (velmi bezpečně a kontrolovaně) ohřívá vrchní vrstva kůže a podkožního tuku. Tím dochází ke zhutnění kolagenu a také ke stimulaci syntézy jeho nových vláken.

A tento jednoduchý, rychlý a bezpečný proces nazývaný radiofrekvenční lifting zajistí výrazné omlazení pleti, její vypnutí, vyčištění, zjemnění, vyhlazení vrásek… zkrátka vám ubere pěkných pár let.

Kdy využít radiofrekvenční lifting a kdy existují lepší možnosti?

Radiofrekvenční lifting je skutečně úžasným zákrokem, který lze vřele doporučit. Ale takových fantastický možností je v dnešním moderním světě omlazení pleti mnoho a mnoho! A nejedna tato procedura je poměrně levná, účinná i bezpečná – je na místě zmínit třeba velmi oblíbený laserový resurfacing.

Nejlepší volbou je jistě domluvit se s odborníkem a přijít na konzultaci, kde vám poví, zda je radiofrekvenční lifting tím nejlepším řešením právě pro vaši pleť – anebo zda máte i jiné zajímavé možnosti. Dermatologická klinika v Praze Altos je právě tím místem, kde takové odborníky najdete.Radiofrekvenční lifting – revoluční lifting bez operace

Radiofrekvenční lifting
Dermatologická klinika Praha Altos
Laserový resurfacing
Kategorie: