Přidat článek
     Reklama

Ready made s.r.o. s bonusem sídlo v Praze na 5 let zdarma

Web: http://www.firmazdarma.eu

 

Podnikáte již nějakou dobu jako drobný živnostník a daří se Vám? Pokud ano, tak jistě přemýšlíte o přechodu na podnikání s využitím právnické osoby - nejčastěji o pořízení ready made společnosti. Tento krok přinese několik významných výhod pro Vás. Váš soukromý majetek bude oddělen od podnikání a tedy účinně chráněn, získáte prestiž a Vaše podnikání jako s.r.o. bude úspěšnější.
 
Pokud jste rozhodnuti k pořízení s.r.o. nastává otázka výběru správné firmy zabývající se prodejem ready made s.r.o. a poradenstvím v této oblasti. Volte zavedené firmy, které realizují alespoň 100 prodejů ročně. Upřednostněte firmy s vlastním kancelářským zázemím před neseriozními prodejci, který pracují osamoceně.
 
Pro zvýšení prestiže Vaší nové firmy doporučujeme využít možnosti sídla v Praze. Většina hráčů na českém trhu nabízí tuto službu jako placenou (obvykle se jedná přibližně o částku 1000 Kč měsíčně), ale naleznete i nabídku firmy BILANCE 2008 s.r.o., která nabízí ke každému s.r.o. sídlo v Praze na 5 let zdarma. Takovou nabídku nikdo z konkurenčních prodejců ready made firem nenabízí a bylo by škoda ji nevyužít.
 
Máte zájem o snadné a výhodné pořízení s.r.o.? Pak se obraťte na firmu BILANCE 2008 s.r.o.Ready made s.r.o. s bonusem sídlo v Praze na 5 let zdarma

ready made
sídlo v Praze
pořízení s.r.o.
Kategorie: