Přidat článek
     Reklama

Rekonstrukce bytu - jak na to

Web: http://www.jihobklad.cz

Rekonstrukce bytu - jak na to

Rekonstrukce bytu - cena & dodavatel 

Cena přestavby bytového jádra nebo rekonstrukce koupelny ať už v bytě, rodinném domě či na chatě je samozřejmě přímo úměrná svému rozsahu a také ceně použitého materiálu. Dalším důležitým faktorem ze kterého se skládá konečná cena rekonstrukce bytu je stavební firma která celou práci provede. Zde je dobré postupovat obezřetně a vyvarovat se některých chyb jako je nejnižší nabídnutá cena za kompletní zakázku kde vám bude s největší pravděpodobností(v rozpočtu který pravděpodobně ani neuvidíte) nabídnuto to nejméně kvalitní vybavení a zařízení do koupelny z různých výprodejů a akcí hypermarketů kde už možná svou vlastní zkušenost s výrobky máte. 

Další chybou při realizaci nové koupelny nebo panelákového jádra může být podezřele levná pracovní síla, zde se jedná převážně o cizojazyčné dělníky u větších stavebních firem nebo takzvané meloucháře kde si nemůžete být jisti v prvním případě téměř ničím a ve druhém že se to stejně nevyplatí.

Valnou důvěru nevzbuzují ani poptávkové servry, jejichž služba jisto-jistě není nezištná jak s oblibou hlásají, kdo to zaplatí a někdy i docela draze si snad každý spočítá sám. Ověřená stavební firma se totiž rovná (v řeči poptávkového servru) firma má IČO tudíž existuje, s ověřením kvality služeb to nemá opravdu nic společného. 

Kladné reference od spokojených zákazníku jsou nejlepší vizitkou každé stavební firmy, hodně může napovědět třeba i fotografie koupelny a staveb které firma realizovala nebo fotogalerie kuchyně kde krom referencí získáte i inspiraci pro své stavební záměry. 


Rekonstrukce bytu - jak na to

Rekonstrukce bytu - jak na to

Rekonstrukce bytu Jihlava a Jindřichův Hradec
Kategorie: