Přidat článek
     Reklama

„Rychlá nabídka“ je tu! Oslovte efektivně a rychle poptávající z různých oborů

Web: http://www.aaapoptavka.cz

AAAPOPTÁVKA.CZnejvětší poptávkový systém v ČR spustil nový nástroj tzv. „Rychlou nabídku“, která má za úkol zjednodušit komunikaci mezi dodavatelem a poptávajícím a vést k naprosté spokojenosti obou stran.

S unikátním nástrojem dodavatel pouze vyplní jednoduchý formulář a již předvyplněná nabídka s kontakty na dodavatele se obratem odesílá poptávajícímu do e-mailu. Poptávající obdrží nabídku v jednoduché a jasné podobě, což výrazně přispívá k možnosti získání zajímavého obchodu a realizaci poptávky. Rychlou nabídku má možnost vyzkoušet více než 268 tisíc registrovaných dodavatelů poptávkového systému a taktéž i nové firmy prostřednictvím Nové registraci. Během krátké doby se rychlá nabídka stala oblíbeným nástrojem a každý měsíc díky ní vzniknou tisíce rychlých nabídek od dodavatelů.

Rychlou nabídku jistě ocení i poptávající, kteří si přes poptávkový systém mohou zadat zdarma jakoukoliv poptávku skrze jednoduchý formulář Zadat novou poptávku. Nabídky firem zasílané prostřednictvím „Rychlé nabídky“ obdrží poptávající přímo na svůj e-mail a rovněž na svůj profil, kde jim jasná forma nabídek ulehčí výběr vhodného dodavatele.„Rychlá nabídka“ je tu! Oslovte efektivně a rychle poptávající z různých oborů

Rychlá nabídka
Nová registrace
Zadat novou poptávku
Kategorie: