Přidat článek
     Reklama

Satelitní komplety HD

Web: http://www.satelitni-komplety-cesky.cz/

 

U HDTV vysílání nehrozí žadné obrazové chyby jako šumění a další. Obraz může být maximálně kostičkovaný, nebo žádný, což může být zapříčiněno špatným signálem. Další výhodou je širokoúhlý formát obrazu 16:9.

Vzhledem k opravdu vysokému rozlišení lze programy sledovat i na televizorech s větší úhlopříčkou, takřka bez ztráty kvality.

S rozvojem Blue-ray medií je navíc nyní sledování filmů a jiných programů pohodlnější než kdy dřív. Ovšem jednou z největších výhod je kompletní dostupnost signálu po celé České republice.

Satelitní komplety se skládají z paraboly, což je anténá, která zajišťuje příjem signálu z vesmírné družice. Další podstatnou součástí HD satelitních kompletů je konvertor LNB, který přenáší signál do satelitního přijímače, kde je dále dekódován. Jednou z vlastností LNB je šumové číslo. To musí být co nejnižší, aby přenášený signál byl co nejčistší.

V kompletu nesmí chybět ani F-konektory, které propojují konvertor s koaxiálem, což je kabel který propojuje již zmíněný konvertor se satelitním přijímačem, čímž přenáší signál z paraboly do přijímače. Samozřejmostí je HD satelitní přijímač, který přijímá a dekóduje satelitní signál a posílá do vaší TV.

Pro příjem vysokého rozlišení je nutné mít nejen HD satelitní přijímač, ale i televizor s označením HD ready, nebo Full HD. Pro opravdový požitek z filmů, seriálů a dalších pořadů doporučujeme propojit přijímač s televizorem pomocí kvalitního HDMI kabelu, který je v našem sortimentu samozřejmě také.

Dávno již neplatí že jeden satelitní komplet je pro jednu televizi. Naše nabídka nabízí ke koupi i HDTV satelitní komplety pro 4 televizory. Komplet obsahuje čtyři satelitní přijímače, čtyři přístupové karty a samozřejmě i parabolu.

Proč se tedy ještě hádat o program, na který se chcete dívat?

 

Fonetip s.r.o.

www.satelitni-komplety-cesky.czSatelitní komplety HD

Kategorie: